Photoshop`da .EPS olayı

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop`da .EPS olayı Sponsorlu Bağlantılar Şimdi bildiyimiz gibi internetden bazıdosyaları alıyoruz ve bunların formatı .EPSoluyor, aynı zamanda biz bunları Corelde de açıb kullana biliyoruz.Ama ben şimdi PS`de her hangi bir objeni .EPS olarken ...

Photoshop`da .EPS olayı
attrition isimli Üye şimdilik offline konumundadır

attrition

Grafiker / İstanbul

Photoshop`da .EPS olayı

Alt 05-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şimdi bildiyimiz gibi internetden bazıdosyaları alıyoruz ve bunların formatı .EPSoluyor, aynı zamanda biz bunları Corelde de açıb kullana biliyoruz.Ama ben şimdi PS`de her hangi bir objeni .EPS olarken kayd ediyorum Corelde açarken çok kötü bi durumda oluyor nesne.Photoshop`da .EPS olayı
Bundan ayrı arkası istiyorum transparant olsun,ama PS`de.EPS yaparken arkası beyaz oluyor.Bu konuda bilgili arkadaşlardan bi yardım alsam.
Önceden teşekkürler!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rıdvan KAYAHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rıdvan KAYAHAN

Grafiker / Manisa

Alt 05-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
macınıo tam oalarak acarsan daha platformlu paylaşımlar alırsın
Bu mesajdan alıntı yap
attrition isimli Üye şimdilik offline konumundadır

attrition

Grafiker / İstanbul

Alt 06-04-2009 #3
Kardeş sen neresini anlamadığını yazsan ben anlatmaya çalışırım.Sormak istediklerimi yukarıda yazmışım.İlgin için teşekkür ederim!
Bu mesajdan alıntı yap