Photoshop da sıkıntım var

Ambalaj Tasarımı - Photoshop da sıkıntım var Sponsorlu Bağlantılar Pet Şişelerin üstündeki ambalajların tasarımını yapcağım ölçülerini aldım 21x4,2 cm Photoshop CS5 e bu değerleri cm cinsinden girdim. Boş dosya önüme geldiğinde ambalajı üzerine koyuyorum tam oturuyor. Ama ...

ercanhoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanhoglu

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Dosya18

Alt 12-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Pet Şişelerin üstündeki ambalajların tasarımını yapcağım ölçülerini aldım 21x4,2 cm
Photoshop CS5 e bu değerleri cm cinsinden girdim. Boş dosya önüme geldiğinde ambalajı üzerine koyuyorum tam oturuyor. Ama sağ tıklayıp Actual Pixels dediğimde boyutun tam oturmadığını dahada büyüdüğünü görüyorum. Sorunun görüntüleri aşağıda umarım yardımcı olabilirsiniz. Herkese şimdiden teşekkürler

http://imgur.com/pQNUR
http://imgur.com/1RTIp
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mrtaxy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtaxy

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resimleriniz görüntülenemiyor

Foruma resim yüklemek
Bu mesajdan alıntı yap
ercanhoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanhoglu

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 12-06-2011 #3
resimler düzeltildi
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-07-2011 #4
Resimler görünmüyor....

Eğer doğru anladı isem sizin sayfanızdaki çözünürlük değeriniz ile gelen dosyanınki farklı.
Bu tip tasarımları raster yerine vektör yazılımlar ile yapmanız daha sağlıklı sonuçlar verecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
Erdem ALKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erdem ALKAN(30)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-07-2011 #5
dostum bir görünümde %66 şeklini görüyorsun, Actual Pixels yaptıgın zaman ise %100 şeklinde görüyorsun ikisi arasında fark yok ki.. :s
Bu mesajdan alıntı yap