Photoshop da tablo eklemek?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop da tablo eklemek? Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar katalog hazırlıyorum resimlerimi ekledim ,resmin yanına ürünle ilgili bilgi tablosu eklemek istiyorum bunu nasıl eklerim veya çizebilir......

_SaW_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_SaW_

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Diğer) / Balıkesir

Alt 15-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar katalog hazırlıyorum resimlerimi ekledim ,resmin yanına ürünle ilgili bilgi tablosu eklemek istiyorum bunu nasıl eklerim veya çizebilir...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öneri :

tabloyu word , excel de yapa biliyorsanız (yaptığını var sayalım) pdf kaydedin gerisini biliyorsunuzdur

Not: Microsoft Office 2007 pdf kaydetme seceneği bulunuyor
2003 Microsoft Office de ek bir proğ kullanmanız gerekli
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 15-04-2010 #3
tabloyu Ai de yapın, PS ye Smart object olarak paste edin. İlerde tablo da değişiklik yapmak isterseniz, edit content diyerek çok kolay bir şekilde çözüme ulaşırsınız.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-04-2010 #4
Kataloğunuzu Photoshop'ta mı hazırlıyorsunuz? Bildiğiniz vektorel bir program varsa tavsiye ediyorum. Çoklu sayfayı destekleyen bir program harika olur sizin için.
Bu mesajdan alıntı yap