Photoshop dekupe konusunda uzman - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Photoshop dekupe konusunda uzman - Türkiye Geneli ...

Standartuye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Standartuye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 06-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilan sonuçlanmıştır
Photoshop dekupe konusunda uzman

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhabalar

Photoshopta dekupe konusunda Gerçekten bilgili olan grafiker arıyorum

Herkes photoshop bildiğini söylüyor fakat sonuçlar istediğimiz gibi olmuyor malesef.

Mobilyaları bu şekilde kesip

profesyonel olarak bunun gibi

Photoshop dekupe konusunda uzman - Türkiye GeneliPhotoshop dekupe konusunda uzman - Türkiye GeneliPhotoshop dekupe konusunda uzman - Türkiye Geneli

ortamlara giydirebilecek uzun vadeli çalışabileceğimiz arkadaş arıyorum
Ücret karşılıklı konuşulup anlaşılacak.İşinden memnun kaldığımız arkadaşa hakettiğini vereceğiz

Lütfen maile portfolyo özgeçmiş ekleyin

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Photoshop dekupe konusunda uzman - Türkiye GeneliPhotoshop dekupe konusunda uzman - Türkiye GeneliPhotoshop dekupe konusunda uzman - Türkiye GeneliPhotoshop dekupe konusunda uzman - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tanavci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tanavci

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2016 #3
Yapmak istediğiniz işlemde sadece Photoshop bilmek yada dekupe bilmek yeterli olmayacaktır ki zaten bu yüzden bahsettiğiniz gibi photoshop bildiğini bahseden arkadaşlar istediğiniz sonuçları elde edememişler.
Photoshop - 3d max - Vray - Retouch - Işıklandırma - Color Correction gibi programlar ve uygulamalar yapılarak en kaliteli ve profesyonel sonuçlar alabilirsiniz.
Freelancer grafiker yerine profesyonel bir şekilde ajans hizmeti almak isterseniz mail atabilirsiniz.

designess isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designess

Grafiker / İzmir

Alt 07-04-2016 #4
bahsettiğiniz işi daha önce yapabileceğimi photoshop dışında cinema 4d vs. programlar ile destekleyebileceğimi ekledim ancak parça başı verdiğiniz fiyat çooook düşük bunun dışında
sizi bir deneyelim diyerek verdiğiniz ağır işler şahsen beni bu işten soğuttu ben bu işi yapabilirim şartlarıda konuşmamız için lütfen arayınız yada ulaşabileceğim bir numara bırakın size mail gönderdim
oberkbass isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oberkbass

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-04-2016 #5
arkadaslar ne 3dsMax'i ne v-rayı sizden bobilya modelleme yapmanızı istemiyor renderı dekupe yapmanızı istiyor Photoshop dekupe konusunda uzman - Türkiye Geneli ..
tanavci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tanavci

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-04-2016 #6
oberkbass ;
Renderı dekupe yapmanızı istemiyorlar, mobilyalar çizim olsa zaten arka manzarayı da yerleştirip render alırlar değil mi bunu anlamak çok zor olmasa gerek.
Burda önemli olan dekupe edilen fotoğrafı ışıklandırmasıyla, renklendirmesiyle, mobilyalar üzerinde yansımalarıyla , aksesuarlar ekleyerek açılarına uygun olarak mekana yerleştirmek.
eneskalkavan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eneskalkavan

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2016 #7
siz 3D programlarını bu araya nasıl sokabildiniz ben hayret ettim .

SADECE dekupe işlemi ve arkaplanda görsel istiyorlar
(yazdıklarından ve görsellerden anladığım kadarı ile)
Verdikleri ücret fotoğraf başına 50-100 aşağısı ise hiç yapmaya bile değmez , çok ince ayrıntılı iş.
ilkyazzaykli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkyazzaykli

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2016 #8
Mail gonderilmistir.
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 08-04-2016 #9
İşi dekupe olarak sunduğunuz için sonuca ulaşamamışsınız. Bu tür bir iş eğer direk photoshopta yapılabiliyorsa - ki bu çok çok zor - alınacak ücret yüksek olacaktır.

Siz bir fotoğrafı alıp bir ortama koyarsanız ışığıda açısıda perspektifide tonuda uyumlu olmalıdır. Böyle mobilya tarzı bir objenin ışık uyumunu ps de sağlayamazsınız.

Ben uzun zamandır ışık uyumu konusunda ter dökmüş birisi olarak söylüyorum bunu;
Standartuye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Standartuye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 09-04-2016 #10
ilan sonuçlanmıştır
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları