Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??

Photoshop Dersleri - Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ?? Sponsorlu Bağlantılar link veriorum ama ders baya uzun ibg olarak braya koymaktansa arkadaşımızın biri türkçeye cevirip koysa daha iyi olur diye düşündüm Design a Sin City Style Poster - PSDTUTS...

Alt 29-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

link veriorum ama ders baya uzun ibg olarak braya koymaktansa arkadaşımızın biri türkçeye cevirip koysa daha iyi olur diye düşündümDesign a Sin City Style Poster - PSDTUTS
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

barisk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barisk(26)

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 29-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gerçektn gzl bi ders çevirmeye çalışıcam : ) yada adresten uygulamaya....
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-07-2008 #3
çevirinde bizde uygulayalım baktım baktımanlayamadım uzun uzun yazmıslar anlatanlar Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??
Bu mesajdan alıntı yap
fixx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fixx

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 30-07-2008 #4
adma gzl calısma yapmıs Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ?? tr cevıremem ben Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ?? gercı resımde bellı oluyo ayarlarda ıngilizce ztn basitce kendın dıkatle okursan yapabılırısn basıttir Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 30-07-2008 #5
adma gzl calısma yapmıs Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ?? tr cevıremem ben Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ?? gercı resımde bellı oluyo ayarlarda ıngilizce ztn basitce kendın dıkatle okursan yapabılırısn basıttir Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??
şu basit dersi çevirde bizde yapalım fixx ne olursun yaPhotoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??D dikkatle okursan basittir ha Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??D gülüyüroum fixx:Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??D
Bu mesajdan alıntı yap

fixx

Alt 30-07-2008 #6
şu basit dersi çevirde bizde yapalım fixx ne olursun yaPhotoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??D dikkatle okursan basittir ha Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??D gülüyüroum fixx:Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??D
heheheh Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ?? abi cevirememde adam ps bılıyosan yaparsın adm orda uzatmalı acıklamsını yapmısordakı cumlelerde sadece PS de olan ıslemlerı dıkatle secmelısın gerısı yalan Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ?? ornek Photoshop, use 1000 pixels by 1300 pixels. 1000 vs 1300 ebatlarında sayfa ıstemıs Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ?? sımdı bunu bılmıyosan PS bırakcaksın Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??hehehe
Bu mesajdan alıntı yap

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 30-07-2008 #7
ornek Photoshop, use 1000 pixels by 1300 pixels. 1000 vs 1300 ebatlarında sayfa ıstemıs Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ?? sımdı bunu bılmıyosan PS bırakcaksın Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??hehehe
+1 fix Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??DPhotoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??D:wink:

ah be fixx im keşke dedigin gibi 1300 pikselle bitse ps denen illet adama bulaştıumı ya sen onu yenicen yada o seni...tam bir dersi eksiksiz yapıosun mantıgını kavrıyosun alt ettim seni ps diyosun bi bakıyon yeni bir ders bu sefer sana kıs kıs gülüyo ps Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??DPhotoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??
Bu mesajdan alıntı yap

fixx

Alt 30-07-2008 #8
+1 fix Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??DPhotoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??D:wink:

ah be fixx im keşke dedigin gibi 1300 pikselle bitse ps denen illet adama bulaştıumı ya sen onu yenicen yada o seni...tam bir dersi eksiksiz yapıosun mantıgını kavrıyosun alt ettim seni ps diyosun bi bakıyon yeni bir ders bu sefer sana kıs kıs gülüyo ps Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??DPhotoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??
+rep Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??

hehehe eee duse kalka ogrencen bu ısı Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??
Bu mesajdan alıntı yap

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 30-07-2008 #9
+rep Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??

hehehe eee duse kalka ogrencen bu ısı Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??
eyvallah Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-07-2008 #10
çevirirdim ama çok uzun Photoshop Dersleri: arkadaşlar bu dersi türkçeye çevirebilicek var mı ??
paylaşım için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
arkadaslar, arkadaşlar, çevirebilicek, dersi, dersleri, photoshop, turkceye, türkçeye, var