Photoshop Dersleri: Belirlediğiniz Ölçüleri New Penceresine Kaydetmek

Photoshop Dersleri - Photoshop Dersleri: Belirlediğiniz Ölçüleri New Penceresine Kaydetmek ...

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 13-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar herkesin kendine göre sık kullandığı ölçüler vardır.Bazıları Photoshopun File >> New menüsüne eklenmiştir.Fakat bizim istediğimiz malesef bu pencerede yoksa üzülmeyin.Şimdi nasıl ekleyeceğinizi göstereceğim.

New penceresini açın ve tüm ayarları istediğniz gibi değiştirin.Sonra sağ menüde yer alan "Save Preset" e tıklayın.Açılan küçük pencerede "Preset Name" ksımına bir isim verin.Mesela ben sık olarak Userbar yapıyorum.Onun için UserBar ismini verdim.Sonra aşağıdaki tüm ayarların tik işarati olmasına dikkat edin.OK diyerek kayıt edin.

Artık New penceresindeki açılır menüden Userbar a tıklıyorum ve ona iat özellikler hemen karşıma geliyor.Eğer silmek isterseniz açılır menüden eklediğiniz ölçülerin ismini seçin ve sağ tarafta bulunan "Delete Preset" e tıklayın.

E
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ahmee4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmee4(27)

Öğrenci (Grafik) / Trabzon

Alt 14-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
saol ya basit bişey ama yeni örendim işe yarar Photoshop Dersleri: Belirlediğiniz Ölçüleri New Penceresine Kaydetmek
Bu mesajdan alıntı yap
grifon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grifon

Grafiker / İzmir

Alt 14-08-2008 #3
çok sagl bilgi için
Bu mesajdan alıntı yap
tr_ohesa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tr_ohesa

Grafiker / Adıyaman

Alt 30-04-2009 #4
saol saol saol saol
Bu mesajdan alıntı yap
swordof isimli Üye şimdilik offline konumundadır

swordof

Öğrenci (Grafik) / Erzurum

Alt 16-05-2009 #5
Teşekkürler paylaşım çok güzel...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
belirlediğiniz, belirlediginiz, dersleri, kaydetmek, olculeri, penceresine, photoshop, ölçüleri