Photoshop Dersleri: Fotoğrafa rötüş yapma,rötüş araçları...

Photoshop Dersleri - Photoshop Dersleri: Fotoğrafa rötüş yapma,rötüş araçları... Sponsorlu Bağlantılar Clone stamp aracı:Bu araçla kırıklar,çizikler,kırışıklıklar,pürüzler yok edilebilir.Sivilce ve benler bu araçla gizlenebilir. Pattern stamp aracı:Özel doku sürme aracıdır.Seçili olan dokuyu tıklanan bölgeye aktarır. Blur aracı:Görüntü üzerinde fluluk meydana ...

tUcEe. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tUcEe.(26)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 18-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Clone stamp aracı:Bu araçla kırıklar,çizikler,kırışıklıklar,pürüzler yok edilebilir.Sivilce ve benler bu araçla gizlenebilir.
Pattern stamp aracı:Özel doku sürme aracıdır.Seçili olan dokuyu tıklanan bölgeye aktarır.
Blur aracı:Görüntü üzerinde fluluk meydana getirir,bulanıklaştırma aracıdır.Genelde yüz rötüşlerinde kullanılan bir araçtır.Pürüzler ve kırışıklıklar gizlenir.
Sharpen aracı:Blur aracının tam tersidir.Resmi keskinleştirmek için kullanılır.
Patch aracı:Yama aracıdır.Büyük alanlarda doku taşıma işlemi için kullanılır.
Brush aracı:Boyama fırçasıdır.
Dodge aracı:Resmin bir bölgesini parlatmak,aydınlaştırmak için kullanılır.
Burn aracı:Resmin belli bir bölgesini bronzlaştırmak,karartmak için kullanılır.
Sponge aracı:Resmin rengini soldurmak veya siyah beyaz yapmak için kullanılır.

Rötüş için bu işlemler yeterli olacaktır.=)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hamit_kurklu58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamit_kurklu58(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tuuçe kardeş e-ticaret firmasında satılacak mücevher lerin p.shopda düzenlenmesini yaptım 1 ay kadar.inanırmısın yazdığın araçları uygulaMIŞTIK hep.şimdi görünce o zamanı hatırladım.tekrar çok teşekkürler eline sağlık.ALLAH RAZI OLSUNPhotoshop Dersleri: Fotoğrafa rötüş yapma,rötüş araçları...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2008 #3
Ne güzel olmuş; ellerinize sağlık. Yeni başlayanlara çok güzel bir ipucu. Yeni başlamayanlara ise iyi bir hatırlatma.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
araclari, araçları, dersleri, fotoğrafa, fotografa, photoshop, rotus, rötüş, yapma