Photoshop Dersleri Hakkında

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop Dersleri Hakkında ...

DeadPool isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeadPool

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 15-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Burdan Grafikerler.net'in yetkililerine sesleniyorum
Photoshop Dersleri Bölümünün çoğunda resimli anlatım dersleri var ve böle süper çalışmalar bu yüzden heba oluyor bizde yapamıyoruz,lütfen resimli anlatım derslerini artık kaldırın
Videolu anlatıma geçin bütün dersleri videolu anlatım olsun o zaman çoğu kişi yapabilir.Resimli anlatım olmuyo böle bi siteye yakışmıyo bence ya da resimli anlatımlara videolu anlatımda ekleyin çok güzel olur........
Örnek veriyim KariyerVideo | Bilgisayar Dersleri | Görsel Dersler | Asp.Net Dersleri | C# Dersleri |CorelDraw Dersleri | Delphi,ajax,firefox,vb.net,sql gibi yapın bence bütün dersleri videolu
Beni yanlış anlamayın ben sadece kendi düşüncemi sölüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ersintambova isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersintambova(35)

Matbaacı / İstanbul

Alt 15-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Burdan Grafikerler.net'in yetkililerine sesleniyorum
Photoshop Dersleri Bölümünün çoğunda resimli anlatım dersleri var ve böle süper çalışmalar bu yüzden heba oluyor bizde yapamıyoruz,lütfen resimli anlatım derslerini artık kaldırın
Videolu anlatıma geçin bütün dersleri videolu anlatım olsun o zaman çoğu kişi yapabilir.Resimli anlatım olmuyo böle bi siteye yakışmıyo bence ya da resimli anlatımlara videolu anlatımda ekleyin çok güzel olur........
Örnek veriyim KariyerVideo | Bilgisayar Dersleri | Görsel Dersler | Asp.Net Dersleri | C# Dersleri |CorelDraw Dersleri | Delphi,ajax,firefox,vb.net,sql gibi yapın bence bütün dersleri videolu
Beni yanlış anlamayın ben sadece kendi düşüncemi sölüyorum
haklısınız bencede cok güzel bir faydalı bir uygulama olur
Bu mesajdan alıntı yap