Photoshop Dersleri: Love Tutorial

Photoshop Dersleri - Photoshop Dersleri: Love Tutorial ...

Alt 11-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar kendi hazırladıgım bi tutoriali paylaşmak istedim.

videolu anlatımı:
RapidShare: Easy Filehosting

Psd dosyası:
RapidShare: Easy Filehosting

ve resmin görüntüsü:

Not:Böyle bir portal açmanız çok güzel olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pebblle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pebblle

Grafiker / İzmir

Alt 11-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Üye olduğun gibi paylaşım yapmışsın. Bir tane bile msjın yok bana bu paylaşım pek güven vermedi.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-08-2008 #3
Ne gibi güven vermedi?
Bilgi verirsen sorunu giderebilirim?
Bu mesajdan alıntı yap

pebblle

Grafiker / İzmir

Alt 11-08-2008 #4
bende yeni üye sayılırım, daha paylaşım yapamadım çünkü üye olup burdaki paylaşımları takip etmek ve ona göre sitede daha önce verilmemiş paylaşımları yapmak zaman isteyen bir iş. Günümüzdede art niyetli olan ve ne yazıkki bu tarz paylaşım sitelerini hackleme, virüs bulaştırma vs. aracı olarak kullanan bir sürü insan var. Ben kendi adıma konuşıyım tecrübelerime dayanarak foruma yeni katılan, katılır katılmaz paylaşım olayına giren insanlara pek güvenemiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-08-2008 #5
Merak etme arkadaşım ben bu paylaşımı nerdeyse bütün grafik sitelerine paylaştım/ paylaştırdım. Ayrıca art niyetli olsam bunu rarlı dosyayla degil direk siteye kod yerleştirerek yaparım xss denen bi şey var.

Ayrıca bana sitenin şifrelerini versen bile umurumda olmaz.
Amacım Grafik adına birşeyler verebilmek, grafigi dahada ilerletebilmek.Photoshop Dersleri: Love Tutorial
Bu mesajdan alıntı yap
deniz55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz55(34)

Grafiker / Samsun

Alt 11-08-2008 #6
tebrik ederim ynskc seni gayet güzel bir çalışma olmuş, ayrıca bu tür paylaşımlar için kurulmuş olan bir forum bizim forumumuz bu forumda amacımız yapılan çalışmalarımızı diger arkadaşlarımza sunup daha güzel sonuçlar almak içindir. Güvenmeyen bu forumu kullanmasın dimi... Denilenlere aldırma, birşeyler üretmek beyin ister Photoshop Dersleri: Love Tutorial başarılarının devamını dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-08-2008 #7
İlginiz için teşekkür ederim. Çalışma yapmak kolay degil devamlı paylaşımcı olmuşumdur bu yola devam edecegim.(:
Bu mesajdan alıntı yap
deniz55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz55(34)

Grafiker / Samsun

Alt 11-08-2008 #8
bencede etmelisin, gayet başarılısın çünkü ben çok beğendim.
Bu mesajdan alıntı yap

pebblle

Grafiker / İzmir

Alt 11-08-2008 #9
deniz55 arkadaşım,
bilgisayar konusunda teknik olarak açıdan donanımlı olduğum ve bu tarz konularda eğitildiğim için içim bu kadar rahat değil.
Burada biri herhangi bir paylaşımının içeriğine kötü amaca hizmet eden bir virüs veya program yerleştirise senin bunu aldığından haberin bile olmaz ve o zamanda "güvenmeyen bu forumu kullanmasın" tarzı konuşmaları biraz zor yaparsın. Biraz araştırma yaparsanız JPEG paylaşımların bile içlerine ne tarz programlar saklanabilip risk oluşturduğunu görürsünüz.
Ben sadece güvenilir olmayan insanların paylaşımlarına dikkat edilmesi için uyarı yaptım.
Güvenen indirsin hayrını görsün Photoshop Dersleri: Love Tutorial
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 11-08-2008 #10
Lütfen forumda gerginlik ortamı yaratmayınız.Sistemizin ana unsuru zaten paylaşımdır.Paylaşım olmazsa bu forumun hiçbir anlamı kalmaz.Sitemiz en iyi güvenlik seviyesinde korunmaktadır.Ayrıca dosyalara güncel antivürüs taraması bizzat tarafımca yapılmıştır.Endişelenecek bir durum yok.

Paylaşım için teşekkür ederiz.Devamını bekliyoruz.Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dersleri, love, photoshop, tutorial