Photoshop Dersleri: Photoshop Easter Egg ( Gizli Bölümleri )

Photoshop Dersleri - Photoshop Dersleri: Photoshop Easter Egg ( Gizli Bölümleri ) Sponsorlu Bağlantılar İşte Phoroshop CS Easter Egg'leri... ( diğerlerinde de olur cıkan sonuc farklıdır.) 1. İlk olarak CTRL ve ALT tuşlarına basılı tutun 2. Şimdi Help Menüsünden About Photoshop kısmına ...

grifon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grifon

Grafiker / İzmir

Alt 14-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İşte Phoroshop CS Easter Egg'leri... ( diğerlerinde de olur cıkan sonuc farklıdır.)

1. İlk olarak CTRL ve ALT tuşlarına basılı tutun
2. Şimdi Help Menüsünden About Photoshop kısmına tıklayın.
İlk olarak bi çalışma açın ayda bir resim ve layer penceresine gelin
Burada Layer penceresinin sağ üst köşesinde sağ tarafa bakan bir ok simgesi var...alt tuşu basılı iken o simgeye tıklayın ve hiç bırakmadan Paltte Options seçeneğini seçin bakın ne çıkacak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

oayx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oayx

Hiç Biri / Rize

Alt 14-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sen yapınmı bu olayı ne çıktıPhotoshop Dersleri: Photoshop Easter Egg ( Gizli Bölümleri )
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 14-08-2008 #3
boyle bır sey var mı yaa? yanı bakın bakalım ne cıkacak? acıklamalı yazsan daha ıyı degıl mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 14-08-2008 #4
CS3 te Ctrl ve Alt basılı iken About Photoshopa tıklayamıyorsun.
Bu mesajdan alıntı yap
ayfare isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayfare

Grafiker / Antalya

Alt 14-08-2008 #5
bu bir şaka mı?
Bu mesajdan alıntı yap
user82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 14-08-2008 #6
hayır merlinin buyucusu cıkıyor photoshopu yazanlar sanırım eglence olsun diye koymuslar about kısmında ise photoshopu yazanların isimlerinin film fragmanı gibi gectiği bi sahne cıkıyor cok onceleri denemiştim ama hatırlattıgın iyi oldu Photoshop Dersleri: Photoshop Easter Egg ( Gizli Bölümleri )
Bu mesajdan alıntı yap
grifon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grifon

Grafiker / İzmir

Alt 14-08-2008 #7
ya gereksiz bişey aslında medem yapmıslar bilmiyorum Photoshop Dersleri: Photoshop Easter Egg ( Gizli Bölümleri )
Bu mesajdan alıntı yap
tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 16-08-2008 #8
enteresan gerçekten
bilgi için saol
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-08-2008 #9
cs3 te oluyor denedim merlin live ! =)) enteresan bir şey.Photoshop Dersleri: Photoshop Easter Egg ( Gizli Bölümleri )
Bu mesajdan alıntı yap
tasagraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasagraf

Eğitimci / Ankara

Alt 16-08-2008 #10
Her versiyonda koyuyorlar bu tarz egg ler. Egg program hazırlayanların genelde her programa koyduğu eğlencelik küçük gizli uygulamalardır. Cs2 de de splash screende uzaylı maymunla falan açılıyordu Photoshop Dersleri: Photoshop Easter Egg ( Gizli Bölümleri ) Birde Excel 2000 de vardı bi egg; 3 boyutlu araba yarışı açılıyordu. Excel içinde Photoshop Dersleri: Photoshop Easter Egg ( Gizli Bölümleri ) şaka yapmıyorum. Yapılış şeklini hatırlarsam söylerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bolumleri, bölümleri, dersleri, easter, egg, gizli, photoshop