Photoshop Dersleri: Photoshop Üzerinden Web Cam ınızdan Görüntü Alma

Photoshop Dersleri - Photoshop Dersleri: Photoshop Üzerinden Web Cam ınızdan Görüntü Alma Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar web kameranızı kullanarak çektiğiniz fotoğrafın anında photoshopta açarak vakit kaybetmeden çalışmaya başlayabilirsiniz. File >> Import >> .....PC Camera (3 noktalı yerde kameranızın ismi yazar) ya tıklayın. Açılan ...

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 02-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar web kameranızı kullanarak çektiğiniz fotoğrafın anında photoshopta açarak vakit kaybetmeden çalışmaya başlayabilirsiniz.

File >> Import >> .....PC Camera (3 noktalı yerde kameranızın ismi yazar) ya tıklayın.

Açılan pencerede web cameranız başlatılacaktır.Pencere altında ise 5 adet buton yer almaktadır.

Device:Pc nize bağlı diğer web camları seçmenizi sağlar.

Format:Ps a alınacak fotoğrafın ayarlarını yapmak için (Çözünürlük ,Renk Aralığı..)kullanılır.Genelde çözünürlük olarak en küçük ayarla açılır.Buraya gelerek Çıkış Boyutundan (Çözünürlük) en yüksek çözünürlük değerini seçin.

Preference:Kamera özlliklerinizi ayarlamaya yardım eder.

Snapshot:Tıkladığınız anda pencere kapanır ve görüntüde ne varsa photoshop içinde açılır.

Exit:Çıkış.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 02-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
teşekkürler AliPhotoshop Dersleri: Photoshop Üzerinden Web Cam ınızdan Görüntü Alma hemen uygalama yapiyorum:angel: eline sağılık
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
alma, cam, dersleri, goruntu, görüntü, inizdan, photoshop, uzerinden, web, ınızdan, üzerinden