Photoshop Dersleri: PhotoShopta Tram Sorunu

Photoshop Dersleri - Photoshop Dersleri: PhotoShopta Tram Sorunu Sponsorlu Bağlantılar Mrb foruma daha yeni üye oldum yaklaşık 3 yıldır grafik işi içerisindeyim sıkıntı içerisinde olduğum büyük bir konu var sizlere göndermiş olduğum resimler tram değerleri olan bi logo ...

celenderender isimli Üye şimdilik offline konumundadır

celenderender

Grafiker / Sakarya

Alt 23-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mrb foruma daha yeni üye oldum yaklaşık 3 yıldır grafik işi içerisindeyim sıkıntı içerisinde olduğum büyük bir konu var sizlere göndermiş olduğum resimler tram değerleri olan bi logo fakat bu tramda büyük bir hata var dolayısıyla baskıda sorun çıkarmakta bu sorunu nası giderebilirim logonun üzerinde efektler var ve bu efektler yüzünden logoya yeniden tram veremiyorum noktaların izalamasına kadar herşeyi yaptım ama sonuç halen kötü sizce ne yapmalıyım yanlışı görmeniz için blur halinide gönderiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

RYUDORF isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RYUDORF(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
büyük sorun ne? ve ne hale getirmek istiyorsun? anlaşılır değil yazdıkların
Bu mesajdan alıntı yap
fatihyamas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihyamas

Grafiker / İstanbul

Alt 23-07-2008 #3
büyük hata ne ve bu logoyu işte nasıl kullanıyorsun
Bu mesajdan alıntı yap
requiem_86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

requiem_86

Grafiker / Sakarya

Alt 24-07-2008 #4
Öncelikle merhaba arkadaşlar,
arkadaşımın anlatmak istediği konu resmi croplamış logodaki sorun gösterilen alandaki noktacıkların düzenli devam etmemesi 2. resimde blur verip o alandaki durumu izah etmek istemiş bu işte tramların düzgün bir şekilde birbirini izlemesi gerekiyor bu konuda bize resim üzerinde yardımcı olur musunuz ??
tesekkurler,
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dersleri, photo, photoshop, photoshopta, shopta, sorunu, tram