Photoshop Dersleri: RenkLi Renkli Çizgiler (resimli Anlamayan Kalmıcak Süper Anlatım)

Photoshop Dersleri - Photoshop Dersleri: RenkLi Renkli Çizgiler (resimli Anlamayan Kalmıcak Süper Anlatım) Sponsorlu Bağlantılar [COLOR="Red"] DERS TAMAMEN BANA AYİTTİR..FENERLİALEX.. [/COLOR] 500x500 yeni bir dosya acalım..klavyeden (d) ye basın sonra , edit-Fill yapın . Arkaplan Siyah olucaktır.. Backraund'a Sağ tıklayak Duplicate'yek..Ve Kopyalanan Dosyanın ...

Photoshop Dersleri: RenkLi Renkli Çizgiler (resimli Anlamayan Kalmıcak Süper Anlatım)
fenerlialex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fenerlialex

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[COLOR="Red"]DERS TAMAMEN BANA AYİTTİR..FENERLİALEX..[/COLOR]

500x500 yeni bir dosya acalım..klavyeden (d) ye basın sonra , edit-Fill yapın . Arkaplan Siyah olucaktır..

Backraund'a Sağ tıklayak Duplicate'yek..Ve Kopyalanan Dosyanın İsmini Çizgiler Die Adlandıralım..

Çizgiler Layerı Üzerinde Yapıcaz Bu İşlemi..
Rectangular Marque TooL (m) Seçiyoruz ve Ortaya Bir Dikdörtgen Çiziyoruz..
Sonra Filter-Stylize-Tiles.. Yapıyoruz.. Çıkan Yere 10-1 yapıyoruz..

Kenarları silmeyi unutmayın .. resimlere dikkatli bakalım..

Filter-Blur-Motion Blur Yapıyoruz.. Angle 90 , Distance 60 Veriyoruz..

Rectangular Marque Tool ( m ) Çizgilerin Alt Kısmını Seçiyoruz.. edit-fill uyguluyoruz..

Ve Bu Şekli Alıcaktır...

Çizgiler Layerına Tıklıyoruz ve Ctrl+T basıyoruz ..Resimde Gözüken 2 Ye tıklıyoruz..Sonra Custom Aktif Olcaktır..ordan sonrada Flag Seçiyoruz..

Ve Resim Flagın Şekli Gibi Bir Hal Alıcaktır..
Sonra Çizgiler Layerına Sağ tık Yapıyoruz.. Blending Options Yapıyoruz.. Gradient Overlay Seçip Resime Bakarak uygulayalım..

Ve İşte Sonuç Photoshop Dersleri: RenkLi Renkli Çizgiler (resimli Anlamayan Kalmıcak Süper Anlatım)

Not: Baska Bir Şekil Yapmak İstiyorsanız .. Custom Menüsünden Daha Değişik Şekilleri Yapabilirsiniz .. Photoshop Dersleri: RenkLi Renkli Çizgiler (resimli Anlamayan Kalmıcak Süper Anlatım)
[COLOR="Green"]Bunun Gibi..
[/COLOR]

İyi Çalışmalar .. [COLOR="Blue"]By Fenerlialex..[/COLOR]

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ebru ANIL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ebru ANIL

Grafiker / Bursa

Alt 27-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel bir anlatım olmuş paylaşınız için teşekkürler
müsait bir ara deniyeceğim
saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
cumali12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cumali12

Grafiker / Adana

Alt 27-09-2008 #3
anlatım için teşekkür. anlaşılır anlatmışsın.iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
congueror isimli Üye şimdilik offline konumundadır

congueror

Hiç Biri / Ordu

Alt 27-09-2008 #4
teşekkürler paylaşımın için güzel çalışma ve anlatım
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2008 #5

teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
barisk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barisk(26)

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 27-09-2008 #6
güzel bi' ders olmuş teşekkürler : )
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(28)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 28-09-2008 #7
Güzel anlatım güzel ders tskler
Bu mesajdan alıntı yap
mavi gül isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavi gül(38)

Grafiker / Hatay

Alt 28-09-2008 #8
güzel bir anlatım teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
kartalkerem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kartalkerem(25)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2009 #9
çok güzel anlatım olmuş arkadaşım devamını bekleriz en kısa zamanda
Bu mesajdan alıntı yap
derebey! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

derebey!

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 13-03-2009 #10
güzel bi anlatım teşekkürler Photoshop Dersleri: RenkLi Renkli Çizgiler (resimli Anlamayan Kalmıcak Süper Anlatım)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
anlamayan, anlatim, anlatım, çizgiler, dersleri, derslerirenkli, kalmicak, kalmıcak, photoshop, renkli, resim, resimli, super, süper