Photoshop Dersleri: Resim Kücültme İşlemi

Photoshop Dersleri - Photoshop Dersleri: Resim Kücültme İşlemi ...

Alt 28-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ÖnceLikle Herkese MerhabaLar Ps'ye Yeni BaşlaDım Kendimi Geliştirmek İçin Ögretici SiteLerden YararLanıyorum Bu Siteyi Kuran ve Bilgi Veren Herkesede Ayrıca TeşekkürLerimi Sunarım...

GeLeLim Konuya...

Şimdi PhotoShopta Resmi KopyaLıyıp Yapıştırdıktan Sonra Resme Kucultme İşlemi UyguLayamıyorum Bu Konuda Bana (ResimLi) Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim... (Arkadaş AciL Lazım )

Şimdiden Herkese Çok TeşekkürLer..

SelametLe...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

user82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resim küçültme derken neyi kasteddiğinizi tam anlamadım ama edit transform ile küçültebilirsiniz resminizi yada image/imagesize dan pixel dimension ile oynayarakta resmi kucultebilirsiniz bunu yaparken ordaki constrain proportion işaretli olursa olculrin yanında bi zincir işartei belirecek ve calısmanız orantılı bi şekilde küçülecektir
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dersleri, islemi, işlemi, kucultme, kücültme, photoshop, resim