Photoshop Dersleri: siyah beyaz renkler çok basit bir ders :)

Photoshop Dersleri - Photoshop Dersleri: siyah beyaz renkler çok basit bir ders :) ...

emuxa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emuxa

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 05-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Başka başlık uyduramadım kusura bakmayın Photoshop Dersleri: siyah beyaz renkler çok basit bir ders :) başlıyorum.
Herşeyı resimlerde anlatıcam

Bu arada nasıl yakışıklımıyım :P resimleri büyük görmek için üstlerine tıklamanız yeterlidır kendi hostuma upload etigim için ufak görünüyolar eger birşeyı anlıyamazsınız size yardımcı olurum farklı anlatma yolu denedım Photoshop Dersleri: siyah beyaz renkler çok basit bir ders :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hamit_kurklu58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamit_kurklu58(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeş o motorun mavi bölümünü nasıl maviye boyadın bu imkansız brush tool la.siyah beyaz resmi layer ını seçip mavi bölümü pen tool ile seçip path paletinden ctrl basılı iken şeklin path ine tıklayıp seçili hale getirdikden sonra delete tuşuna bastığın an o olacaktır.birde yine siyah beyaz resmin layer ı seçili iken eraser tool(silgi) ile silersin her iki yöntemde işine yarar.ama buda hoş daha detaylı anlatırsan bende öğrenmiş olurum sevgiler kardşim.eline sağlıkPhotoshop Dersleri: siyah beyaz renkler çok basit bir ders :)
Bu mesajdan alıntı yap
vedattaylan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedattaylan

Webmaster / İstanbul

Alt 24-10-2008 #3
arkadaş kaba taslak olarak anlatmış. son resime bakarsanız mavi bölümü pentool ile ayırmış path yapmış arkadaş ama dersinde ve not defterinde göremedim bunu. Şimdi photoshopu bilmeyip yapmak isteyen arkadaşlar uğraşıp duracak. Hue / Saturationa da gerek yok zaten. pentool ile mavi resmi path yaparak kopyasını çıkarırsanız birde background resmi desurate yaparsanız biter olay. yinede arkadaşa teekkürler diyelim bakalım.
Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
basit, beyaz, bir, cok, ders, dersleri, photoshop, renkler, siyah