Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım

Photoshop Dersleri - Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım Sponsorlu Bağlantılar Uyuşturucu & Dayaktan sonrası efekti ) Evet elimizde bir adet madonna resmi gelin beraber uyuşturucu kullanmış dayak yemiş sivilceli ivrenç bir kadın yapalım... BENDEN dayak yemeden önce madonnanın ...

jokermen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jokermen(35)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uyuşturucu & Dayaktan sonrası efekti Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım)

Evet elimizde bir adet madonna resmi gelin beraber uyuşturucu kullanmış dayak yemiş sivilceli ivrenç bir kadın yapalım...

BENDEN dayak yemeden önce madonnanın orijinal hali Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım

şimdi paşka bir yerden burnu kırılmış kan akan bir resimden parça alıyoruz madonnamıza monta ediyoruz yani yüzüne Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım

aldığımız parçanın ayarını normalden multiplye getirelim...

şimdi göz altları morarmış bir vatandaşımızın göz altı torbalarını madonna ablamızın torbalarıylaPhotoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım birleştirelim alttaki gibi

ve yine aldığımız parçanın normal olan ayarını darken yapıyoruz... güzelce cuk diye oturtuyoruz..

arkadaşlar bundan sonra yapıcaklarınız.. sizin yetenek ve yaratıcılıklarınıza kalmış bir kısım yetenek derken, dodge toll, burn tool opaticy ayarları felan filan bunları iyi kullanmak yetenek, yaratıcılıksa sivilcelerin nerde olduğuna karar vermek nereleri morartılmasını iyi bilmek ya işin özü insan anatomisini bilmekte bunun için doktor yakınlarınız varsa bulundukları otopsilere katılın yoksa da evde oyuncak barbie bebeklerin üzerinde çalışabilirsiniz Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım)

son rötüş ve ayarlardan sonra madonnamızı bu hala getirdik... şimdi gazetelerde madonna uyuşturucu alıp dayak yedi diye manşet yapabiliriz.Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım)

kafamı bozmayın hepinizi böle yaparım Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım

Alıntı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bypasa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bypasa

Webmaster / İstanbul

Alt 17-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
AhahahaPhotoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatımPhotoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatımPhotoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım
Bu mesajdan alıntı yap
Erayy001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erayy001

Webmaster / İstanbul

Alt 19-05-2008 #3
Süper tşkler.![
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-05-2008 #4
Madonna'nın gözlerindeki bakışlara bakınca, yüzü ne kadar deforme olmuş olsa da dayak yemiş hissi uyandırmıyo be jokermen Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-05-2008 #5
Madonna'nın gözlerindeki bakışlara bakınca, yüzü ne kadar deforme olmuş olsa da dayak yemiş hissi uyandırmıyo be jokermen Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım
katiliyorum tamamen
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 19-05-2008 #6
kafamı bozmayın hepinizi böle yaparım Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım
eyvah tırsık moduna girdim Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım

ellerine sağlık demeliyim acaba? yazık kadına ama yinede ellerine sağlık. Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım
Bu mesajdan alıntı yap
sedat17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat17

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 26-05-2008 #7
sivilcemi yaptın yha çenesine Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatımD güsel olmuş Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatımD
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-05-2008 #8
ehe eline sağlık ama ben bu kadını doğal seviorum Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-05-2008 #9
Justin dovmus gibi duruyor :P
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 27-05-2008 #10
ehe eline sağlık ama ben bu kadını doğal seviorum Photoshop Dersleri: Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım
Evet ... Doğal İyidir...Biz doğal alalım :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
anlatim, anlatım, dayak, dersleri, efekti, kullanmis, kullanmış, photoshop, resimli, uyusturucu, uyuşturucu, yemis, yemiş