Photoshop Dersleri: yüzü başka resme monte etme

Photoshop Dersleri - Photoshop Dersleri: yüzü başka resme monte etme Sponsorlu Bağlantılar merhaba ben mona lisa resmine kendi yüzümü monte etmek istiyorum forumda arama yaptım fakat bununla ilgili anlatımı görmedim yardımcı olursanız sevinirim...

ece089 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ece089

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 22-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba
ben mona lisa resmine kendi yüzümü monte etmek istiyorum
forumda arama yaptım fakat bununla ilgili anlatımı görmedim
yardımcı olursanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tuvenan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuvenan

Grafiker / Zonguldak

Alt 22-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sen foto montajdan bahsediyorsun. Bunun için photoshop da maheretli eller en iyi çözümdür.
Bu mesajdan alıntı yap

ece089

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 23-08-2008 #3
evet fotomontajdan bahsediyorum da, ne bileyim zor mu ki bunu yapmak? photoshop u bildiğimi söyleyemem, yeni öğrenmişlerin de hermen her şey yapma hevesinde de değilim. Lakin bu montaj işini yapmak istiyorum. Elinde bununla ilgili bir anlatıma sahip olanlar, özel mesaj yoluyla da ulaşabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
grafikermehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikermehmet

Webmaster / Ankara

Alt 23-08-2008 #4
aslında bu o kadarda zor değil güzel kardeşim 1. kendi foton 2. monalisa 3.sabır bunlar varsa sorun değil ilk önce monalisa kafasını çıkar sonra kendi kendi fotonu oraya uygun dekupe et birazda brush kullandın mı zor birşey değil aslında kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
erateam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erateam

Karikatürist / Aydın

Alt 23-08-2008 #5
en pratik yolu bence Patch tool ile (J ye bas listeden 3. cüyü seç) yüzün ten renginin kalacağı şekilde kaş göz ağız gibi alanların temizlenmesidir. Zemine uygun boş bir alan elde ettikten sonra kendi resminin sadece yüz kısmını atıp multiplay ile fona uyumlu hale getirmelisin. Ondan sonra bi kaç renk ayarı ile 3 dakikada bu işi yapabilirsin. Yalnız mona lisanın duruşuna uygun bi resim kullanmazsan ve onu eğip bükersen kesinlikle çok berbat olur. Aynı durulu yakalarsanda hemen yapabilirsin diye düşünüyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

ece089

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 23-08-2008 #6
çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
baska, başka, dersleri, etme, monte, photoshop, resme, yuzu, yüzü