Photoshop Dersleri: zombi kadın yapımı, basit bir anlatım

Photoshop Dersleri - Photoshop Dersleri: zombi kadın yapımı, basit bir anlatım Sponsorlu Bağlantılar Çalışmamızda kullanacağımız çatlak toprak resmimizi sahneye alıyoruz Toprak resmimizi edit> copy ederek remimizin üzerine edit>paste ediyoruz ardından Edit>freetrnsform araçı ile toprak resmimizi orjinal resmimizin resmimizin ten kısmını alacak ...

jokermen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jokermen(35)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışmamızda kullanacağımız çatlak toprak resmimizi sahneye alıyoruz

Toprak resmimizi edit> copy ederek remimizin üzerine edit>paste ediyoruz ardından Edit>freetrnsform araçı ile toprak resmimizi orjinal resmimizin resmimizin ten kısmını alacak şekilde ayarlıyoruz. Şimdi layer penceresinde toprak layerimizin modunu "Linear Light"
Yapıyoruz. opacity değerini 60%. Getiriyoruz.

Eraser Tool arcımızla toprak layerimizin üzerinde yüzün dışındaki kısımları düzgün şekilde siliyoruz. Örnek resimdeki şekilde.

Şimdi resim layerimizin üzerine gelip (Q) Quick Maks Mode geçiyoruz fırçamızla göz bebeğini seçiyoruz tekrar (Q) diyerek makas modundan cıktık select>inverse ederek seçimi ters işlem yaptık CTRL U Hue staration ile göz rengini kırmızı yapıyoruz bu işlemi bitirdikten sonra şimdi elleri biraz değiştirelim Magnetic Loso Tool araçı ile elleri seçiyor ardında CTRL U Hue staration değerlerini giriyoruz Hue -1 Saturation 31
Resim layerimize
Filter->Sharpen->Sharphen" uyguluyoruz
Sonuç karar sizin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erayy001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erayy001

Webmaster / İstanbul

Alt 17-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Karışık Geldi Biraz ama Deneyelim Photoshop Dersleri: zombi kadın yapımı, basit bir anlatım GüzeL bişeye BenziorPhotoshop Dersleri: zombi kadın yapımı, basit bir anlatım
Bu mesajdan alıntı yap
decca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

decca

Grafiker / Malatya

Alt 10-04-2012 #3
Emeğe herzaman saygı.... ama daha iyi olabilrdi gözler biraz daha belirgin olablirdi saç üzerinde biraz daha çalışma vs. vs. işte
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
anlatim, anlatım, basit, bir, dersleri, kadin, kadın, photoshop, yapimi, yapımı, zombi