photoshop dosyasının text lerini excel den almak?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - photoshop dosyasının text lerini excel den almak? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Çalışan kartı olarak bi taslak hazırladım.Bu taslağın belli textlerini excel dökümanından almam mümkünmü? İyi çalışmalar.....

tetanoise isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tetanoise

Grafiker / Bursa

Alt 29-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Çalışan kartı olarak bi taslak hazırladım.Bu taslağın belli textlerini excel dökümanından almam mümkünmü?

İyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pride isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pride

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 29-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshopta yada herhangi bi grafik tasarım programında yok öyle bir özellik velasıl kelam plugin olayıyla yapabilirsin belki eğer plugini varsa tabi öyle bişeyin...
Bu mesajdan alıntı yap
tuzruhu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuzruhu

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2011 #3
Printshop Mail programı ile bu istediğini halledebilirsin. Arka planı tiff, jpeg, psd, eps veya pdf olarak hazırlıyorsun geri kalan text işlemlerini program hallediyor. Gerçi ilk başta karışık gelebilir ama program gerçekten yararlıdır.
Bu mesajdan alıntı yap