Photoshop eğitim seti tavsiye?

Photoshop Dersleri - Photoshop eğitim seti tavsiye? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bana photoshopu sıfırdan başlayarak (tüm çizim araçlarını tanıta tanıta)(Tüm sekmeleri öğrete öğrete) Anlatan bir görsel ve duysal eğitim seti tavsite edermisiniz. İşsizim ve Gunde 8 saat photosopu ...

toy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toy

Hiç Biri / Adana

ünlem

Alt 10-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bana photoshopu sıfırdan başlayarak (tüm çizim araçlarını tanıta tanıta)(Tüm sekmeleri öğrete öğrete) Anlatan bir görsel ve duysal eğitim seti tavsite edermisiniz.

İşsizim ve Gunde 8 saat photosopu calışarak kaç ayda bir matbaa da yada bir fotografçıda iş bulacak seviyeye gelebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alican81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alican81

Hiç Biri / İzmir

Alt 11-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ücretsiz ya da düşük ücretli kursları araştırıp o tür yerlerde eğitim alsan daha iyi olur bence hem sosyal açıdan hem paylaşım açısından yararına olur.bi başına geliştirmen ya da photoshop bilgini şekillendirmen pek verimli olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
arasulov isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arasulov

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 26-10-2015 #3
Pcderslerim YouTube kanalını 65 bin kişi tavsiye ediyor Photoshop eğitim seti tavsiye?
Bu mesajdan alıntı yap