Photoshop eşarp tasarımı

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop eşarp tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar ! photoshopta esarp tasarim yapmam gerekiyor kursa gidiyorum daha cok yeniyim lutfen bana photoshopta esarp tasarimini biri anlatirsa cok sevinirim.. Simdiden tesekurler...

Photoshop eşarp tasarımı
nevinozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nevinozturk

Desinatör / Bursa

Photoshop eşarp tasarımı

Alt 17-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar ! photoshopta esarp tasarim yapmam gerekiyor kursa gidiyorum daha cok yeniyim lutfen bana photoshopta esarp tasarimini biri anlatirsa cok sevinirim.. Simdiden tesekurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 17-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar ! photoshopta esarp tasarim yapmam gerekiyor kursa gidiyorum daha cok yeniyim lutfen bana photoshopta esarp tasarimini biri anlatirsa cok sevinirim.. Simdiden tesekurler
Hoşgeldiniz Nevinozturk, konunuz için lütfen eğer örnek bir görsel varsa paylaşınız.
Yazımınızda düzgün bir anlatım ve ifade kullanmadığınızdan dolayı ne yapmak istediğiniz konusunda fikir sahibi olamadım.

Ayrıca;
  • Kayıt olurken okumanız gereken ''Forum kurallarını'' lütfen okuyunuz.
  • Konu başlıklarınız düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için anlaşılır konunuz ile alakalı olması gerektiğini unutmayınız.
  • Konu içinde ufak bir açıklama belirtmenizde fayda olacaktır. Kullanılanılacak program, varsa örnek görseller vb..
  • Görsel yüklemek için: Foruma Resim Yüklemek konusunu okuyunuz.

İyi forumlar.
Bu mesajdan alıntı yap

nevinozturk

Desinatör / Bursa

photoshop esarp

Alt 17-12-2013 #3
photoshopta esarp tasarimi yapmam gerekiyor lutfen bana yardimci olurmusun Photoshop eşarp tasarımı bir ornek veriyorum bunun gibi bisey olmali...photoshop layerleri kullanarak hocamiz gostermisti ve renkleri birbirinden ayirmak icin birbirine degmemesi icin ctrl delete diye biseyler gostermisti gozleri kapatinca beyaz gorunuyordu bunlari nasil yapmam gerekiyo lutfen anlatirmisiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
tolgahan038 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgahan038

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-12-2013 #4
örnek yok,
Bu mesajdan alıntı yap

nevinozturk

Desinatör / Bursa

Alt 17-12-2013 #5
photoshopta esarp tasarimi yapmam gerekiyor lutfen bana yardimci olurmusun photoshop esarp bir ornek veriyorum bunun gibi bisey olmali...photoshop layerleri kullanarak hocamiz gostermisti ve renkleri birbirinden ayirmak icin birbirine degmemesi icin ctrl delete diye biseyler gostermisti gozleri kapatinca beyaz gorunuyordu bunlari nasil yapmam gerekiyo lutfen anlatirmisiniz...

evet yuklemekte sorun yasiyorum ve bu bilgiyede ihtiyacim var Photoshop eşarp tasarımı

Photoshop eşarp tasarımı

Photoshop eşarp tasarımı

arkadaslar lutfen photoshopta bu resimlerdeki gibi esarp tasarlamama yardimci olurmusunuz lutfen birileri anlatsin

ilginiz icin tesekurler resim yuklememde yardimci oldunuz gercekten konuya gelince photoshop programiyla esarp tasarlamam gerekiyor hocamiz layerlerde calismalar gostedi ama daha yeni oldugum icin fazla bizey anlamadim ve bazi yapmam gerekenleri unuttum baskiya verilmeden once esarp tasarimi nasil yapiliyo onu bilmem gerekiyo ornegi bu resimdeki gibi

Photoshop eşarp tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Aliye35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aliye35

Grafiker / İzmir

Alt 18-12-2013 #6
Photoshop ya da illustrator gibi programları öğrenerek bunları rahatlıkla yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

nevinozturk

Desinatör / Bursa

Alt 18-12-2013 #7
arkadaslar photoshopta bi tasarim yaptiktan sonra renklerin birbirine karismamasi icin yapilmasi gereken nedir kanallarin gozlerini acip kapatirken beyaz gorunen yerler oluyo ya hani ondan bahsediyorum yardimci olurmusunuz...

evet biliyorum ama photoshopta esarp tasarimini bana detayli sekilde birinin anlatmasina ihtiyacim varPhotoshop eşarp tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 18-12-2013 #8
evet biliyorum ama photoshopta esarp tasarimini bana detayli sekilde birinin anlatmasina ihtiyacim varPhotoshop eşarp tasarımı
Sayın desinatör nevinozturk,

Açmış olduğunuz aynı içerikli 5 konuyu tek konu içinde birleştirildi.
Rica ediyorum daha fazla konu açmayınız.

Aşağıdaki linkleri inceleyerek biliyorum dediğiniz Photoshop programı hakkında daha fazla bilgi edininiz. Uygulamalar ve dersleri mevcut.

* Photoshop Dersleri - Grafikerler - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım

* Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Grafikerler - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
tolgahan038 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgahan038

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-12-2013 #9
bırak eşarp tasarımını, sen çok yenisin anladığım kadarıyla, photoshop araçlarını öğrenmeden başlayabilirsin, tutorial leri izleyerek ve uygulayarak programı kavramış olursun, kavradıktan sonra da bırak eşarbı, otomobil tasarlarsın.
Bir de şunu ileteyim eğer işin eşarp vb ise, Ai gibi vektörel program öğren derim...
Bu mesajdan alıntı yap