Photoshop farklı kaydet calısmıyor

Photoshop - Photoshop farklı kaydet calısmıyor Sponsorlu Bağlantılar Arkadsalar cok acele yarıdmınıza ıhty. var photoshop ta farklı kaydet yaptıgım an kaydedemıyorum ps takılıp kalıyo ne yapmalıyım......

aksu_sdu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aksu_sdu

Grafiker / İstanbul

Alt 25-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadsalar cok acele yarıdmınıza ıhty. var photoshop ta farklı kaydet yaptıgım an kaydedemıyorum ps takılıp kalıyo ne yapmalıyım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

postaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

postaki(38)

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
peki programın başka işlemler yapabiliyor mu?
Yani sadece farklı kaydet seçeneğin çalışmıyorsa dökümanın büyük ya da makinanda photoshop'unun çalışabileceği kadar alanın (belleğin) kalmamış olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
delibadi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delibadi(33)

Grafiker / Zonguldak

Alt 25-04-2009 #3
çalışmanın çözünürlüğünü düşür o şekil dene o da olmazsa en kötü ihtimalde çalışma bitti ise export yaparsın..corelde jpeg kayıt yaparsın aklıma başka şey gelmiyr kollay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
aksu_sdu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aksu_sdu

Grafiker / İstanbul

Alt 27-04-2009 #4
yok alanım var bos ama tum adobe programlarında sorun vardı bugun oldu bırden duzeldı cevaplar ıcın tskkerler...
Bu mesajdan alıntı yap