photoshop flash resim galerisi

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - photoshop flash resim galerisi ...

cevatnaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cevatnaci

Fotoğrafçı / Rize

Alt 14-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar tam üç ay uğraşıyla photoshop flash resim galerisi nasıl yapılışını öğrene bildim en çokta Web Photo Gallery plug-in nasıl nereye ekleneceğini bulmak beni oldukça zorladı sonunda başardım.
Şimdide bu yaptığım flash resim galerisini WEP sitemde nasıl göstereceğim.Oluşturduğum dosyalarda hangilerini FTP ye ne şekilde atacağım Bilgi verirseniz sevinirim saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 15-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir klasör açın ve tüm kayıt edilen dosyaları (.html, .js, .css, .swf ve fotoğraflar) buraya kopyalayın.Bu klasörü FTP ye atın.Artık sitenizden herhangi bir nesneye Html dosyasınının linkini vererek site içinden flash galeriyi başlatabilirsiniz.Ör:

<a href="klasöradı/index.html">Nesne</a>
Bu mesajdan alıntı yap
cevatnaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cevatnaci

Fotoğrafçı / Rize

Alt 15-12-2009 #3
tşk ler arkadaşım benim sorum şu olacak Web Photo Gallery STYLES Yazan yerdeki templater leri yada adi her neyse onları nerede bulacağız çünkü benim yaptığım fotoğraf galerisi seri geçişler yapmıyor resimler arasında sadece bir adet silideshow var oda görünüm olarak iyi değil Surdaki gibi yapmak istiyorum lütfen biraz ayrıntılı cevap yazarsanız sevinirim T.C. Rize Valiliği saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 20-12-2009 #4
Oradaki çalışma javascript kullanılarak yapılmış flash ile değil.Internette araştırısan bir çok sonuç çıkacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap