Photoshop Font Sorunu! [Acil]

Photoshop Dersleri - Photoshop Font Sorunu! [Acil] Sponsorlu Bağlantılar Merhaba saygı değer arkadaşlar, lafı fazla eveleyip gevelemeden soruma geçiyorum... Malum bilirsiniz c:/windows/fonts klasörüne yüklenen fontlar zamanla bilgisayarda ve photoshopta kasmalara neden olmaktadır. Bunun çözüm yollarını aradım ve ...

ouzuncam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ouzuncam

Webmaster / İstanbul

Alt 14-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba saygı değer arkadaşlar, lafı fazla eveleyip gevelemeden soruma geçiyorum...

Malum bilirsiniz c:/windows/fonts klasörüne yüklenen fontlar zamanla bilgisayarda ve photoshopta kasmalara neden olmaktadır. Bunun çözüm yollarını aradım ve şu şekilde bir çözüm buldum; " c:/programfiles/adobe/common/fonts " şeklinde denedim. Fontları windowstan sildim sadece kendi fontlarını bıraktım "Arial,tahoma,times.... vb." ama ne hikmetse photoshop fontları görmüyor, (Windows'un içindekiler dışında) sorum şu

Adobe içine attığım fontları Photoshop nasıl okumasını sağlarım ?

Photoshop CS6
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 14-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İzlenecek Yol : C:\Program Files\Common Files\Adobe\Fonts
Fonts adından klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz adı Fonts olmalı , fontlar klasörün içine yüklecek
Bu mesajdan alıntı yap
ouzuncam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ouzuncam

Webmaster / İstanbul

Alt 15-10-2014 #3
Evet, haklıymışsın üstat uzantıları karıştırmışım. Teşekkür ederim.. [Çözüldü]
Bu mesajdan alıntı yap