Photoshop - Freehand renk goruntusunu ayni yapma

Freehand - Photoshop - Freehand renk goruntusunu ayni yapma Sponsorlu Bağlantılar forumda aradim ama bulamadim o yuzden sizlerle paylasmak istiyorum photoshop ve freehand deki renkler farklidir baskidada freehand de sorun yasarsiniz renkleri photoshoptaki gibi goremessiniz yada goremiyenlere sesleniyorum NOT ...

Deadworld isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Deadworld

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 16-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

forumda aradim ama bulamadim o yuzden sizlerle paylasmak istiyorum

photoshop ve freehand deki renkler farklidir baskidada freehand de sorun yasarsiniz renkleri photoshoptaki gibi goremessiniz yada goremiyenlere sesleniyorum Photoshop - Freehand renk goruntusunu ayni yapma

NOT : macintosh kullananlar icin gecerlidir bu ve FREEHAND MX için. Freehand 10 icinde oluyo ama tam ayarini bilmiyorum Photoshop - Freehand renk goruntusunu ayni yapma

Ilk basta ekraninizin rengini Ekranlardan renk secenegi ile rengini Adobe rgb (199Photoshop - Freehand renk goruntusunu ayni yapma yapin.

frehand e girdiginiz zaman freehand menusunden preferences secenegine tikliyorsunuz ordanda sol taraftaki color a tiklayip apple colorsync yi secip alttaki iki kutucuguda israretliyosunuz

ordan setup dedikten sonra ilk bastan ;
Adobe rgb (199Photoshop - Freehand renk goruntusunu ayni yapma
Separations printer
Euroscale Coated v2
Relative Colorimetric

kutucugu isaretleyin

Euroscale Coated v2
Adobe rgb (199Photoshop - Freehand renk goruntusunu ayni yapma diyin ve ok leyin sonra tekrar ok leyin iste bu kadar Photoshop - Freehand renk goruntusunu ayni yapma
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

forza_burak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

forza_burak

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
önemli bir bilgi, teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-04-2009 #3
tamamda, ya benim monitörümün kalibrasyon ayarları farklı ise?
Bu mesajdan alıntı yap
centii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

centii

Sanat Yn. / İstanbul

Dosya19

.

Alt 14-04-2010 #4
dostum cidden, beni önemli bir problemden kurtardın. teşekkür ederim:kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ayni, freehand, goruntusunu, photoshop, renk, yapma