Photoshop geri alma işlemini uzatma

Photoshop Dersleri - Photoshop geri alma işlemini uzatma ...

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Dosya24

Alt 16-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar ,

Belki bir kısmımızın bildiği belkide bir kısmımızın yeni öğreneceği birşey göstermek istiyorum.. photoshop'ta geri alma işlemi bildiğimiz üzere ctrl+z birden fazla geri almak için ise ctrl+alt+z'ye basarak geri alabiliyoruz.Genel olarak çoğu bilgisayarda 20 kere geri alabiliyoruz. aşağıdaki resimlerde geri alma işlemini istediğimiz kadar çoğaltabiliriz yalnız çok fazlada geri alma işlemini büyütmeyin sonra bilgisayarınız kasabilir.. başarılar.:smile:

( HİSTORY & CACHE )

http://d1211.hizliresim.com/13/j/fz32c.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Popular Demand isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Popular Demand(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba Arkadaşlar ,

Belki bir kısmımızın bildiği belkide bir kısmımızın yeni öğreneceği birşey göstermek istiyorum.. photoshop'ta geri alma işlemi bildiğimiz üzere ctrl+z birden fazla geri almak için ise ctrl+alt+z'ye basarak geri alabiliyoruz.Genel olarak çoğu bilgisayarda 20 kere geri alabiliyoruz. aşağıdaki resimlerde geri alma işlemini istediğimiz kadar çoğaltabiliriz yalnız çok fazlada geri alma işlemini büyütmeyin sonra bilgisayarınız kasabilir.. başarılar.:smile:

( HİSTORY & CACHE )

http://d1211.hizliresim.com/13/j/fz32c.jpg
Ctrl + Alt + Z işlemini bilmiyordum

Faydalı bir bilgi teşekkürler paylaşımın için..
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 16-11-2012 #3
Birde şöyle güzel bir püf vereyim. Geri alma işlemi ile birlikte diyelimki çalıştığınız bir dokümanda yaptığınız bütün işlemleri yarın bir gün tekrar hatırlama ihtiyacı hissettiniz (history olayı) .Malum dokümanı kaydedip kapatırsanız bu bölüm sıfırlanıyor ama bunun için şöyle bir püf var belki lazım olabilir.

Preferences seçeneklerinde, General bölümünde alta, HISTORY LOG bölümü bulunmaktadir. Edit Log Items bölümünde Detailed seçeneği seçilerek, TEXT olarak nereye kayıt edileceği tanımlanınca size her kayıt isleminde her işlemi detaylı olarak verecektir. Ayrıca rapor her veri kayıt edilişinde otomatik olarak güncellenir.

Umarım işinize yarar.
Bu mesajdan alıntı yap
Roneas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Roneas

Sanat Yn. / Çanakkale

Alt 14-12-2012 #4
bu çok iyi oldu çak fazla hata yapan biri için Photoshop geri alma işlemini uzatma
Bu mesajdan alıntı yap