Photoshop .gif Yapma Yardım

Photoshop - Photoshop .gif Yapma Yardım ...

BuRaK_X61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BuRaK_X61

Bilg. Teknikeri / Trabzon

Alt 27-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Bir Konuda Fikrinizi Almak İstiyorum. Ben Site Tasarlıyorum Onun İçin Banner Resimi Yaptım Photoshop'da .gif Olarak. Localhost'da Çalışıyorum. Sitem Daha Yayında Değil Yani Test Olarak Çalışıyorum. Şöyle Bir Sorunum Var.

Siteyi Açıyorum Banner Resimim Yani Yaptıgım .gif Resim Güzel Gidip Geliyor Yazılar Felan Fakat Bunu Sadece 1 Kere Yapıyor Yani Tekrarlamıyor. Bittiği Zaman Başa Gelip Devam Etmiyor Öle Duruyor ne Yapmam Gerekiyor Bilgisi Olan Var Mı. Diyorum Acaba Siteme Daha sunucu Almadım Ondan mı Yapmıyor?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

guraykurtoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guraykurtoglu

Hiç Biri / Ankara

Alt 27-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kolay gelsin ben yardımcı olmaya çalışayım: Öncelikle projenizi gif olarak kaydetmek yerine export sekmesinden save for web hanesini seçin ve formatı gif olarak ayarlayıp kaydedin işlem bu kadar
Bu mesajdan alıntı yap
pigeoner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pigeoner

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2013 #3
Ben şöyle yardımcı olayım photoshopta yaptıysan eğer gif i animation paneli açıldığında sol altta kaç kere döneceği 1 kez 3 kez birde sürekli seçeneği var ordan kaydetmeden sürekliyi seçersen ve kaydederkende save for web olarak kaydedersen işlem tamamdır.
Bu mesajdan alıntı yap