Photoshop Gölge Sorunu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop Gölge Sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Web sitesi çalışmamda çok sayıda katman var. Bazılarına yukarı, bazılarına aşağı doğru gölge vermek istiyorum. 5-6 katmana aşağı doğru gölge verdim, en son birine yukarı doğru vermeye ...

Photoshop Gölge Sorunu
07baran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

07baran

Bilg. Teknikeri / Şanlı urfa

Photoshop Gölge Sorunu

Alt 27-07-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
Web sitesi çalışmamda çok sayıda katman var. Bazılarına yukarı, bazılarına aşağı doğru gölge vermek istiyorum. 5-6 katmana aşağı doğru gölge verdim, en son birine yukarı doğru vermeye çalıştım ancak yönü yukarı çevirince tüm katmanlardaki gölgeler yukarı doğru döndü.
Çözemedim bir türlü, başka dosyada gölgelendirmeleri yapıp attım sayfaya, uzun ve yorucu da olsa o şekil işimi gördü ancak son geldiğim noktada o da işimi görmüyor. Yeni dosya açıp katmanı oraya atıp gölgeyi istediğim gibi veriyorum, asıl dosyaya atınca bozuluyor. Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

rhinokurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rhinokurt

Grafiker / İstanbul

Alt 27-07-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Layer Style (Katman Stili) kutusundaki
Use Global Light (Global Işık kullan) çeltiğini kaldırıp deneyin.
Bu mesajdan alıntı yap
07baran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

07baran

Bilg. Teknikeri / Şanlı urfa

Alt 27-07-2015 #3
Layer Style (Katman Stili) kutusundaki
Use Global Light (Global Işık kullan) çeltiğini kaldırıp deneyin.
çok teşekkür ederim. global ışık, güneş gibi bişey oluyor heralde. tüm nesnelere aynı açı... mantıklı ve güzel, öğrendikten sonra tabi Photoshop Gölge Sorunu öncesinde berbattı.. tekrar teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap