Photoshop Görüntü kalitesi

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop Görüntü kalitesi ...

proofweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

proofweb

Webmaster / İstanbul

Alt 26-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar photoshop'ta hayran sayfam için bi resim yaptım lakin ihraç ederken görüntü kalitesi baya bi bozuldu bu konuyu nasıl çözebilirim ?

dosyayı png gif ve png-24 formatlarında kaydememe reğmen yine kötü çıkıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

proofweb

Webmaster / İstanbul

Alt 26-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar yardım bekliyorum lütfen :'(
Bu mesajdan alıntı yap
emirkhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirkhan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-01-2011 #3
bunun bir sebebi yok sanirim bilgisayarın bozulmuşturPhotoshop Görüntü kalitesi Buyuk olasılıkla ps de goruntu buyuk ve bozuktur sen de onunla calisirken ekrana sığsın diye negetif zoom la calismissindir. png - jpeg - gif olarak atarken de bu bozuklugu fark ediyorsundur. Bu basit bir işlem ama istersen dosyanı buraya koy hep birlikte bakalım sorun neymiş söyleyelim....
Bu mesajdan alıntı yap

proofweb

Webmaster / İstanbul

Alt 27-01-2011 #4
bunun bir sebebi yok sanirim bilgisayarın bozulmuşturPhotoshop Görüntü kalitesi Buyuk olasılıkla ps de goruntu buyuk ve bozuktur sen de onunla calisirken ekrana sığsın diye negetif zoom la calismissindir. png - jpeg - gif olarak atarken de bu bozuklugu fark ediyorsundur. Bu basit bir işlem ama istersen dosyanı buraya koy hep birlikte bakalım sorun neymiş söyleyelim....
Buyrun Hocam Dosyam burda Photoshop Görüntü kalitesi
Bu mesajdan alıntı yap

proofweb

Webmaster / İstanbul

Alt 29-01-2011 #5
Arkadaşlar yukarda dosyayı yükledim yardım edebilecek bir üstad var mıdır ? Photoshop Görüntü kalitesi
Bu mesajdan alıntı yap
tangela isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tangela

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 29-01-2011 #6
Kalitede problem yok.
Fakat yüklediğiniz alanın belli bir kb - mb sınırlaması varsa ve yuklediğiniz resim sınırı aşarsa, sayfa resmi otomatık olarak kendı küçultür buda resmin bozulmasına yol açar.
Büyük ihtimalle sorun bu.
Bu mesajdan alıntı yap