Photoshop Hakkında Bilgi

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop Hakkında Bilgi Sponsorlu Bağlantılar photosopla ilgili bilgi ve bana kolaylık sağlıyabilecek site isimlerini bildirirmisiniz.....

Photoshop Hakkında Bilgi
ilkin.54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkin.54

Öğrenci (Grafik) / Sakarya

Photoshop Hakkında Bilgi

Alt 28-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photosopla ilgili bilgi ve bana kolaylık sağlıyabilecek site isimlerini bildirirmisiniz..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photosopla ilgili bilgi ve bana kolaylık sağlıyabilecek site isimlerini bildirirmisiniz..
Burasının yetip de artacağını söylesem abartmış olur muyum acaba???
Bu mesajdan alıntı yap

ilkin.54

Alt 28-06-2010 #4
evt bu site çok iyi çok yardımcı odu fakat daha farklı sitelerede bakmak istiyorum biyere tıkıılı kalmak değl amacım..
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 28-06-2010 #5
Site isimleri için gösterdiğiniz azmi araştırmaya yönelik gösterseniz eminim daha faydalı olacak sizin için.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-06-2010 #6
Site isimleri için gösterdiğiniz azmi araştırmaya yönelik gösterseniz eminim daha faydalı olacak sizin için.
Arkadaşıma katılıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

ilkin.54

Alt 28-06-2010 #7
evt tabiki öle olunması gerekli ama ben haber yazıyorum resimlere anlık ihtiyacım oluyo ve bu tür araştırmalar için fazla vaktim olmuyo resmi düzeltmek için photosop a snyelik girip işimi halletmem lazım..
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 28-06-2010 #8
evt tabiki öle olunması gerekli ama ben haber yazıyorum resimlere anlık ihtiyacım oluyo ve bu tür araştırmalar için fazla vaktim olmuyo resmi düzeltmek için photosop a snyelik girip işimi halletmem lazım..
Takıldığınız yerlerde foruma yazarsanız tabi ki de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.
Bu mesajdan alıntı yap