Photoshop hakkında soru ve sorunlarınız

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop hakkında soru ve sorunlarınız ...

Konu Kapatılmıştır
Photoshop hakkında soru ve sorunlarınız
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 31-05-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Photosop programı hakkında yaşanılan sorunlarınızı ve sormak istediğiniz soruları lütfen aşağıdaki bağlantıda yeni konu açarak sorunuz.

http://www.grafikerler.net/photoshop...iniz-f253.html
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

instrumentalmelodeez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

instrumentalmelodeez(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
CS2 programı için düzenlenmiş brush ı P.S.7.0'a yedirmek için bi teknik bilen varsa aciliyeti var yardım ederseniz sevinirim ..Şimdiden değerlendiren arkadaşlara teşekkürler...[/b]
aysgl_678 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl_678

Grafiker / İstanbul

Alt 05-10-2007 #3
ii akşamlar arkadaşlar photoshop indirmeye çalışıyorum ama sitelerde hep virüs olduğundan dolayı indiremiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim
esu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esu

Hiç Biri / Samsun

sorum ve sorunum

Alt 13-10-2007 #4
ben renkli bir resmi karakalem çalışmasına dönüştürme dersini inceledim.(volkan tekin'in dersi).uygulamaya başladım fakat bir sorunla karşılaştım.actionsta "neon lighst"ın tıklanması gerekiyor.fakat neon lights bende yok.volkan tekin alta not düşmüş;neon lights ı olmayanlar C programfiles.....vs den yüklesinler diye.fakat orayıda denedim yine gelmedi.

ve birde sorunum var;ben genelde ali_emre_35 in derslerine bakıyorum ve hemen hemen her çalışmasında "layer" kullandığını görüyorum.bende "layer"ın amacını,nasıl kullanıldığını vs bilmediğim için dersleri ps de uygulayamıyorum.layer ile ilgili basit anlatımlı dersler verirseniz sevinirim.
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 13-10-2007 #5
esu cum şimdi layer mantığı hakkında bir yazı koyacağım onu dikkatle incelersen neden her çalışmamda layer kullandığımı anlarsın..

ilk sorun içinse action penceresinin sağ üstünde küçük bir ok var ona tıkla ve açılacak menüden neon light s ı seç..(sanırım ben böyle yapmıştım.)
esu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esu

Hiç Biri / Samsun

bir sorum daha var

Alt 15-10-2007 #6
"grpphoto" nun yaptığı bir çalışmaya baktım(düşseller).bir gemiyi asfalta oturtmuş.sonra asfalta çatlaklar yapmış.ben de bu çalışmadan yapmaya çalıştım fakat asfalta çatlak veremedim.nasıl yapabilirim?
Alt 17-10-2007 #7
Photoshoptan Corele Çizim Aktarma Saatlerce Çizime SON linkinde istediğim soruya cevap vardı ama ben paths i tıkladımda hiçbişiy açılmıo :S bana bu konuda yardımcı olurmusunuz bu konuda yeniyimde

Arkadaşlar buldum cevap vermeyenlerede teşekkür ederim eğer sizdede benimki gibi paths e tıkladınızda tekrar bi menü açılmıosa boş sayfa warsa o menüyü minimize etmek için bi tuş war - eksi işareti gibi onun altındaki oka tıkladımıza make work path açılıo Photoshop hakkında soru ve sorunlarınız kolay gele
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 17-10-2007 #8
Sorunun cevabını bulmana sevindim
Alt 23-10-2007 #9
flue ve bozuk resimleri nasıl netleştirebilirim?iyi çalışmalar...

yüksek pixelle nasıl dönüştürebilirim..???
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 23-10-2007 #10
"grpphoto" nun yaptığı bir çalışmaya baktım(düşseller).bir gemiyi asfalta oturtmuş.sonra asfalta çatlaklar yapmış.ben de bu çalışmadan yapmaya çalıştım fakat asfalta çatlak veremedim.nasıl yapabilirim?

Orada kullanılan çatlaklar bir fotoğraftan alındı, sonra brush hale getirildi uygulandı.

flue ve bozuk resimleri nasıl netleştirebilirim?iyi çalışmalar...

yüksek pixelle nasıl dönüştürebilirim..???
Çok az flu fotoğrafları çeşitli tekniklerle netleştirebilirsiniz.

En basit yöntemi tabiki unsharp Mask'tır.

Diğer teknikler maske ve channel bölümlerinden yapılmakta .

Bu çalışmalar % 2-3 lük iyileştirme göstermektedir.( profesyoneller için )

Yüksek piksel için crop aracını kullanabilirsiniz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
ders photoshop, hakkinda, hakkında, photoshop, photoshop bilgileri, photoshop cozum, photoshop ders, photoshop dersleri, photoshop hataları, photoshop problem, photoshop soruları, photosop sorunları, problem photoshop, problems photoshop, resimli anlatim, resimli anlatim photoshop, soru, sorunlariniz, sorunlarınız