Photoshop Hata Veriyor

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop Hata Veriyor Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben bugün bir çalışma yaptım ve psd formatında kayıt ettim. Fakat şimdi bunu açmaya çalıştığımda aşağıdaki gibi bir hata aldım. Uzun bir çalışmaydı nasıl açabilirim?...

Photoshop Hata Veriyor
HK Graphic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HK Graphic

Grafiker / Sakarya

Photoshop Hata Veriyor

Alt 13-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben bugün bir çalışma yaptım ve psd formatında kayıt ettim. Fakat şimdi bunu açmaya çalıştığımda aşağıdaki gibi bir hata aldım. Uzun bir çalışmaydı nasıl açabilirim?

Photoshop Hata Veriyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

YaLquzaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YaLquzaq(36)

Bilg. Teknikeri / Yurtdışı

Alt 14-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ps'nin kurulu olduğu disk sürücünde boş alan yok diyor. Birinci ve basit olarak c'de kuruluysa c'den veri silmektir.
İkinci olarak; perreferences bölümüne gelin oradan plug-ins & scratchdisks sekmesini tıklayın. Açılan pencereden size 1. 2. 3. 4. olarak hafıza belirtebileceğiniz bir seçenek menüsü göreceksiniz. First seçeneği standart olarak sturtup olur. Burada hangi disk sürücünüzde daha çok boş alan varsa onu seçerek tamamı tıklayın. Eğer isterseniz çalışmanızı bitirdikten sonra eski haline getirebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap