photoshop için tablet ayarları

Photoshop ve Tablet kullanımı - photoshop için tablet ayarları ...

Alt 01-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshop için tablet ayarları1:ek bir ayar istemez tak çalıştır denmesine rağmen ben kalem basıncını kullanamıyorum. ayrıca her zaman kullandığım smudge tool tabletle çalışmaya başlayınca garip neticeler verdi. acıba nerde yanlışlık yapmaktayım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 11-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sag üstteki brushes sekmesinden ayar yapabilirsiniz.hangi dinamiği kullanmak istiyorsanız onun altındaki kutucuktan pen pressure u seçerseniz o dinamik basıncı algılar.iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
haticem88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haticem88

Grafiker / Bursa

Alt 01-12-2008 #3
ya arkadaşlar ben photoshopu yükledm pc ye fakat aktivasyon için şifre faln istiyor onu nerden temin edebilirim yardımcı olur musunuz? photoshop için tablet ayarları
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 01-12-2008 #4
ya arkadaşlar ben photoshopu yükledm pc ye fakat aktivasyon için şifre faln istiyor onu nerden temin edebilirim yardımcı olur musunuz? photoshop için tablet ayarları
bu soru neren burada soruyorsunuz?

soru sormadan önce forum kuralları okumalısınız Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
xny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xny

Sanat Yn. / İzmir

Alt 15-03-2012 #5
allam ne mallar var ki eminim bıkaç aya grafikerim dicek. serial istiomuş töbe töbe
Bu mesajdan alıntı yap
xny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xny

Sanat Yn. / İzmir

Alt 15-03-2012 #6
hatta demiş bile ..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ayarlari, ayarları, icin, photoshop, tablet