Photoshop ile çizim yapmak istiyorum

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop ile çizim yapmak istiyorum ...

timSAaH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timSAaH

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 28-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar,

ekteki fotoğrafın hangi aşamalardan geçtiğini ya da uygulanan efektlerin neler olduğu konusunda yardımcı olabilir misiniz? şimdiden teşekkürler

Not: photoshop dersleri kısmına da aynı konuyu açtım buraya açmam doğru olan sanırım ama onu da silmeyi beceremedim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhabalar,..
Bu resmi aslında pen tool seçerek yapabilirsin.Önce boyayacağın hatları belirlersin sonra sadece boyama işlemi yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

timSAaH

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 29-01-2014 #3
Bu resmi aslında pen tool seçerek yapabilirsin.Önce boyayacağın hatları belirlersin sonra sadece boyama işlemi yapabilirsin.
Öncelikle cevap için teşekkür ederim. Evet yapabilirim o şekilde ama ağzı gözü napıcam daha sonra?
Bu mesajdan alıntı yap

timSAaH

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 31-01-2014 #4
yok mu bilen kimse??
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 04-02-2014 #5
Öncelikle cevap için teşekkür ederim. Evet yapabilirim o şekilde ama ağzı gözü napıcam daha sonra?
Ağzı gözü sonradan derken neyi kastettiniz?
Arkadaşın dediği gibi pen tool kullanarak istediğiniz kısımları (saç, göz, kaş..) shape olarak çizeceksiniz

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap

timSAaH

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 10-02-2014 #6
Ağzı gözü sonradan derken neyi kastettiniz?
Arkadaşın dediği gibi pen tool kullanarak istediğiniz kısımları (saç, göz, kaş..) shape olarak çizeceksiniz
tamam evet seçip boyuycam peki yüzün diğer kalan kısımlarının gözükmesini istemiyorum mesela bu örnekteki gibi boş olmasını istiyorum onu nasıl yapıcam?
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 10-02-2014 #7
tamam evet seçip boyuycam peki yüzün diğer kalan kısımlarının gözükmesini istemiyorum mesela bu örnekteki gibi boş olmasını istiyorum onu nasıl yapıcam?
Seçip boyama diye birşey yapmıyorsun. kendin pentool ile çiziyorsun. internetten pen tool kullanımı olarak aratıp nasıl kullanıldığını öğrenmelisiniz.
örnek video

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap

timSAaH

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 12-02-2014 #8
Seçip boyama diye birşey yapmıyorsun. kendin pentool ile çiziyorsun. internetten pen tool kullanımı olarak aratıp nasıl kullanıldığını öğrenmelisiniz.
örnek video
İşte bunu arıyorum! İşte buu! Ne kadar teşekkür etsem azdır. Ama ben çok teşekkür ediyorum Photoshop ile çizim yapmak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap