Photoshop ile eski resimleri netleştirmek

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop ile eski resimleri netleştirmek Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar elimde bi eski resim var. uzun zamandır photoshop kullanıyorum az çok ama eski bi resimle hiç uğraşmamıştım. kendimce bişeyler yapıyorum ama eğer sizde kullandığınız metodları benimle paylaşırsanız ...

hatice67626 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hatice67626

Grafiker / Rize

Alt 08-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar elimde bi eski resim var. uzun zamandır photoshop kullanıyorum az çok ama eski bi resimle hiç uğraşmamıştım. kendimce bişeyler yapıyorum ama eğer sizde kullandığınız metodları benimle paylaşırsanız sevinirim teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 08-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eski ile rötuşu yapılmış resimleri ekleseydiniz hem fark anlaşılırdı hemde yorum yapma imkanı doğardı.
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 10-11-2009 #3
toolslardan clone stamps kullanarak yapabilirsin...Kullanımı forumda mevcut araştırma yaparsan bulursun kolaylıkla...
Fotoğrafın bazı yerlerinde blur ve sharpen kullanırsan bazı düzeltmeler yapabilirsiniz.
Tools araclarında sharpen ve blur tools mevcut onları alıp fotoğrafı düzenleyebilirsiniz
Forumda yeterli bilgi mevcuttur biraz araştırma yapın lütfen...
Bu mesajdan alıntı yap