Photoshop ile Evrime İnanıyoruz

Serbest Çalışmalar - Photoshop ile Evrime İnanıyoruz ...

eaemrearslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eaemrearslan(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 30-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Küçük yeğenimin suratını bu hale çevirdim. Yüzün sol kısmını her iki tarafada uyguladım bu görünümü aldı sonra üzerinde efekt denemeleri yaptım. Sonuç! Photoshop ile Evrime İnanıyoruz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fena görünmüyor fakat gözler fazla yapay dolayısıyla renk terçihi yeniden yapılmalı..
Zeminle bütünleşen koyu tonlar seçilmeli..

Eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

eaemrearslan(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 30-07-2013 #3
Fena görünmüyor fakat gözler fazla yapay dolayısıyla renk terçihi yeniden yapılmalı..
Zeminle bütünleşen koyu tonlar seçilmeli..

Eline sağlık..
Çok teşekkürler, aynen gözler oldukça yapmacık oldu bunu baya önceden yapmıştım. Photoshop ile Evrime İnanıyoruz Fakat onun dışında hoşuma giden bir çalışmam olduğunu düşündüğümden paylaşmak istedim.
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-07-2013 #4
Var mı buna benzer çalışmaların?
Bu mesajdan alıntı yap

eaemrearslan(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 30-07-2013 #5
Var mı buna benzer çalışmaların?
Bu tarz yok fakat çalışmalarıma bu adresten bakabilirsiniz. Photoshop ile Evrime İnanıyoruz

Çalışmalarımı incelemek için tıklayın!
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-07-2013 #6
Bu tarz yok fakat çalışmalarıma bu adresten bakabilirsiniz. Photoshop ile Evrime İnanıyoruz

Çalışmalarımı incelemek için tıklayın!
Hopp yavaş! Photoshop ile Evrime İnanıyoruz birazdan modlar basacak konunu Photoshop ile Evrime İnanıyoruz
Varsa bu tür çalışmaların ayrı başlıklarda veya bir başlık altında konu açabilir, bu işi yeni öğrenenlere ışık tutabilirsin Photoshop ile Evrime İnanıyoruz
Bu mesajdan alıntı yap

eaemrearslan(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 30-07-2013 #7
Hopp yavaş! Photoshop ile Evrime İnanıyoruz birazdan modlar basacak konunu Photoshop ile Evrime İnanıyoruz
Varsa bu tür çalışmaların ayrı başlıklarda veya bir başlık altında konu açabilir, bu işi yeni öğrenenlere ışık tutabilirsin Photoshop ile Evrime İnanıyoruz
Pardon bende ilk kez konu açtım, "behance" reklam sayılmaz portfolio destekli bir site sonuçta. Yani ne bileyim... Işık tutmam için daha gencim. Bende öğrenim sürecindeyim. Photoshop ile Evrime İnanıyoruz
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-07-2013 #8
Pardon bende ilk kez konu açtım, "behance" reklam sayılmaz portfolio destekli bir site sonuçta. Yani ne bileyim... Işık tutmam için daha gencim. Bende öğrenim sürecindeyim. Photoshop ile Evrime İnanıyoruz
Bende kuralların yalancısıyım Photoshop ile Evrime İnanıyoruz
Yeniysen kurallara göz at ki başına bişiy gelmesin genç yaşta Photoshop ile Evrime İnanıyoruz

öyle görünüyor.. Fakat hızlı öğreniyor gibisin..
Çalışmalarını ekle farklı şeyleri sever bu arılar Photoshop ile Evrime İnanıyoruz Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap