Photoshop ile Logo tasarım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop ile Logo tasarım ...

serjanism isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serjanism

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 26-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bir logo tasarlamakla uğraşıyorum. Her şeyi bitirdim kağıtta nasıl bir şey olacagına çizimlerimle karar verdim, ancak onu pc ye aktarmaya çalıştıgımda sorunlar yaşıyorum. bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilecek birileri olabilirmi ?

resimde parlayan yerler koyu olacak, kurşun kalem olduğu için parlamış..

nasıl yapabileceğim hakkında yardımı dokunacak veya fikri olacaklar için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorumPhotoshop ile Logo tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aslına bakarsan pc ye aktarmana bile gerek yok..

Illustratorda rectangle tool yardımıyla cizeceğin uzun ince kutucukları logondaki gibi yerleştirip hepsini seçerek, pathfinder menüsünden unit dediğinde logonu elde etmiş olursun Photoshop ile Logo tasarım

Umarım anlatabildim, kolay gelsin..

Ayrıca logo demişsin ama ne logosudur! bu?
Bu mesajdan alıntı yap

serjanism

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 26-03-2013 #3
merhaba, ben halkla ilişkiler öğrencisiyim, ancak çılgın bir hocamız var ve ders kapsamında bize hayali bir şirket yaratmamızı ve ona logo tasarlamamızı istedi. Hatta logo ile yetinmedi birde 3-4 sayfalık bir broşürde yapacağız. logo dediğime bakmayın benim ki si sadece adımın soyadımın bir ibaresi gibi bir şey, nette gezinirken denk geldiğim ve ekleme yapıp değiştirdiğim bir şey.
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-03-2013 #4
Ow.. demek logo ile yetinmedi he.. Photoshop ile Logo tasarım E derside iptal etseydi Photoshop ile Logo tasarım Photoshop ile Logo tasarım
Az bile istemiş tüm kurumsal kimliği istemeliydi Photoshop ile Logo tasarım

Yalnız belirteyim bu logo karmaşık ve algıda sıkıntı yaratıyor Photoshop ile Logo tasarım
Logo üzerinde biraz daha çalışmalısın..

Kaçıncı sınıfsın? Ve hangi programları kullanıyorsun?
Bu mesajdan alıntı yap

serjanism

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 26-03-2013 #5
1.sınıfım ve photoshop'u sadece temel olarak, indesign programını ondan biraz daha orta seviyede biliyorum, illustrator'ü ise daha hiç kullanamadık, okulda kullanma şansı buluyorum programları, bildiğiniz üzere programlar aşırı pahalı :/ elimden gelenin en iyisi buydu... daha ilerisini yapabileceğimi zannetmiyorum , bu şekilde gidicem hocanın karşısına
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-03-2013 #6
E ama oldu mu böyle? Çabuk çekmedin mi beyaz bayrağı Photoshop ile Logo tasarım
Olmaz.. Biraz hırs diyorum..

Bu logonun kimliği belli mi peki? Neye hizmet edecek bu aday?
Sanırım sen işe tersten başlamışsın..
Ufak bir öneri o halde.. Önce firmanı belirle hangi alana hizmet edecek buna karar ver, sonrası isim belirleme ve en son logo Photoshop ile Logo tasarım

Hadi bakalım.. Yok öyle bundan ötesi olmaz filan.. Eminim çok daha iyisini yaparsın..
Bu mesajdan alıntı yap

serjanism

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 31-03-2013 #7
sercan holding diye yaptım logoyu. yada kendime ait olan kişisel sitem için düşündüm... .......... güzel oldu. sizede atarım son halini..
Bu mesajdan alıntı yap