Photoshop İle Logo Tasarımı Yapmak [HD]

Photoshop Dersleri - Photoshop İle Logo Tasarımı Yapmak [HD] Sponsorlu Bağlantılar...

WILDGUARD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WILDGUARD

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

eraon7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraon7

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Anlatımız çok iyi ve netti..tebrik ederim.. yalnız sormak istediğim bir şey var..ben bu sitede yeniyim...bir başlık açtım ama cevaplar gelmedi..o yüzden size de sormak isterim..
ben grafik konusunda kendimi geliştirmek istiyorum..
çünkü logo,kartvizit türü tasarımları çok seviyorum..photoshop kullanıyorum..bana önerebileceğiniz başka programlar varmıdır?
Bu mesajdan alıntı yap
Lavoisier isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lavoisier

Grafiker / Adana

Alt 31-01-2014 #3
Görüntü kalitesi pek iyi değil. Ne yaptığın pek anlaşılmıyor. Ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

WILDGUARD

Grafiker / İstanbul

Alt 02-02-2014 #4
Anlatımız çok iyi ve netti..tebrik ederim.. yalnız sormak istediğim bir şey var..ben bu sitede yeniyim...bir başlık açtım ama cevaplar gelmedi..o yüzden size de sormak isterim..
ben grafik konusunda kendimi geliştirmek istiyorum..
çünkü logo,kartvizit türü tasarımları çok seviyorum..photoshop kullanıyorum..bana önerebileceğiniz başka programlar varmıdır?
İllustrator bununla daha rahat yapabilirsin arkadaşlarım bununla yapıyor ama ben ayrıntıyı fazla bilmiyorum.

Görüntü kalitesi pek iyi değil. Ne yaptığın pek anlaşılmıyor. Ellerine sağlık.
Malesef programın ayarları yuzunden. HD ama ayar yapmak gerekiyormuş ben o ayarları yapmadıgım için bulanık cıkmış. Yeni videolarımda böyle bir sorun yok malesef eski videolarımda bazı videolar için geçerli onlarin görüntüsü biraz bozuk.
Bu mesajdan alıntı yap
figen74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

figen74

Hiç Biri / Hatay

Alt 18-06-2014 #5
Açtığın sayfanın ölçülerini göremedim yaa Photoshop İle Logo Tasarımı Yapmak [HD]
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 18-06-2014 #6
Logoları vektörel bir programda (illustrator, corel, freehand) yapmanızı tavsiye ederim photoshop gibi piksel tabanlı programda yapılan işlerde ileride sorun yaşayabilirsiniz.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

WILDGUARD

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2014 #7
Açtığın sayfanın ölçülerini göremedim yaa Photoshop İle Logo Tasarımı Yapmak [HD]
500x500 açıyorum ve 1080p'de belli oluyor ama cok net degil malesef.
Ben onu tasarımda örnek amaçlı o boyutta açtım siz istediginiz boyutta açabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap