Photoshop ile manga sayfaları renklendirme yardım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop ile manga sayfaları renklendirme yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar photosop ile manga sayfalarını renklendirmek istiyorum . Normalde ton/ doygunluk ile yapıyorum ama güzel olmuyo . Daha gerçekçi olmasını nasıl sağlayabilirim. Bilen arkadaşlar açıklayıcı bir şekilde yardımcı ...

vgrkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vgrkaya

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 12-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar photosop ile manga sayfalarını renklendirmek istiyorum . Normalde ton/ doygunluk ile yapıyorum ama güzel olmuyo . Daha gerçekçi olmasını nasıl sağlayabilirim. Bilen arkadaşlar açıklayıcı bir şekilde yardımcı olabilirlrmi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 12-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şimdi boyama yapmak, bilen arkadaşların anlatabileceği bişey değil. bilen bir arkadaşla anlaşıp nasıl bir boyama istiyorsanız o şekilde anlatmanız daha yararlı olacaktır. ışığı gölgesi, bunlar eğitim ve deneyim isteyen ciddi bilgiler.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
vgrkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vgrkaya

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 12-02-2010 #3
Biliyorum gerçektende zor bir konu ama yardımcı olacak birileri vardır dimi. Msn dende yardımcı olabilir , böyle daha kolay olur galiba
Bu mesajdan alıntı yap