Photoshop ile nasıl fotoğraf netleştirilir?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop ile nasıl fotoğraf netleştirilir? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bana resimleri netleştirebileceğim gayet düzgün bir program lazım. İnternette arştırdım hepsi fiyasko, bilen birisi bana bir program veya photoshop ile nasıl resim netleştirilir söyleyebilir mi? Resimlerin boyutu ...

srknycl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

srknycl

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 12-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bana resimleri netleştirebileceğim gayet düzgün bir program lazım. İnternette arştırdım hepsi fiyasko, bilen birisi bana bir program veya photoshop ile nasıl resim netleştirilir söyleyebilir mi? Resimlerin boyutu önemli değil küçükde olabilir büyük resimde olabilir. Hani filimlerde suçluların yüzlerini netleştiriyorlar vede çok net görüntü elde ediyorlar ya o programlara yakın bir program veya öneri sunabilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 12-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir kaç örnek ders kolay gelsin Photoshop ile nasıl fotoğraf netleştirilir?
ilk ikisi ile başlamanızı tavsiye ederim

http://psd.tutsplus.com/tutorials/ph...al-retouching/

http://www.dezinerfolio.com/2008/06/...for-beginners/

http://psd.tutsplus.com/tutorials/ph...al-retouching/

http://www.psdbox.com/tutorials/how-...-in-photoshop/

Düzeltme:mesajınızı tam okumadığımı fark ettim. netlik deyince direk yüz netliği geldi aklıma Photoshop ile nasıl fotoğraf netleştirilir?
Google da "photo retouch", "photo effect", gibi terimleri aratırsanız uygun sonuçlar bulabilirsiniz. Birde üstte verdiğim siteleri inceleyin. Farklı ve güzel fotoğraf dersleri mevcut oaralarda
kolay gele Photoshop ile nasıl fotoğraf netleştirilir?

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 12-09-2011 #3
Arkadaşlar bana resimleri netleştirebileceğim gayet düzgün bir program lazım. İnternette arştırdım hepsi fiyasko, bilen birisi bana bir program veya photoshop ile nasıl resim netleştirilir söyleyebilir mi? Resimlerin boyutu önemli değil küçükde olabilir büyük resimde olabilir. Hani filimlerde suçluların yüzlerini netleştiriyorlar vede çok net görüntü elde ediyorlar ya o programlara yakın bir program veya öneri sunabilir misiniz? :crying:
lütfen dikkat, forumda büyük harfle ve büyük puntolarla yazı yazmak bağırmak anlamına gelmektedir.

BlueX verdiği linkler işinizi görmüştür sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap
srknycl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

srknycl

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 14-09-2011 #4
bunlar bana yardımcı değil ben yüz temizleme istemiyorum. herhangi bir tane resmi bulanık olan bir resmi netleştirmek yani içinde yazı varsa ve bulanıksa bu yazıyı okuyacak kadar net olmasını istiyorum. birde yukardaki cümlelerin bu kadar büyük olacağını tahmin etmemiştim onun için ayrıca özür dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 15-09-2011 #5
örnek bir resim paylaşırsanız, istediğiniz mümkün mü, değil mi karar verilir.
Bu mesajdan alıntı yap
terzi312 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

terzi312

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 16-09-2011 #6
program olarak ben photoshop cs5 kullanıyorum. Ayroca Adobe Lightroom da çok yararlı bir program.
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-09-2011 #7
Arkadaşlar bana resimleri netleştirebileceğim gayet düzgün bir program lazım. İnternette arştırdım hepsi fiyasko, bilen birisi bana bir program veya photoshop ile nasıl resim netleştirilir söyleyebilir mi? Resimlerin boyutu önemli değil küçükde olabilir büyük resimde olabilir. Hani filimlerde suçluların yüzlerini netleştiriyorlar vede çok net görüntü elde ediyorlar ya o programlara yakın bir program veya öneri sunabilir misiniz?
konu başlığı yanlış ! mesaj yazımınız yanlış! resim netleştirme kovası gibi bir şey yok içine at çıkar resim netleşsin, bu beklentinizde yanlış! beklenti referansınızda bahsettiğiniz olguda yanlış!
sonuçta; film, senaryo, kurgu....

doğru olan ise bluex 'in önerdiği linklerden faydalanabilirsiniz ama grafikerlik ve programsal alt yapınız yoksa lütfen ilgili ve bilgili, konuya hakim bir arkadaştan ücret karşılığında destek talep edin...
Bu mesajdan alıntı yap
RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 16-09-2011 #8
yazı gözüme girdi Photoshop ile nasıl fotoğraf netleştirilir?
Bu mesajdan alıntı yap