Photoshop ile site tasarımı yaptım ancak

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop ile site tasarımı yaptım ancak ...

RH3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RH3

Öğrenci (Diğer) / Çanakkale

Alt 17-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar,
ben Photoshop'a yeni başladım.Yani ilk denemem bi site tasarımıydı.Siteyi tasarlamadan önce çalışma kağıdı açarken 800x800 yapmışım ancak siteyi "Save Web" diye bölümden kayıt ettikten sonra sitenin boyutu küçük geliyor.
Bunu nasıl düzeltecem.Dediğim gibi hiç bir bilgim yok daha yeni yeni bişiler yapmaya çalışıyorum ve cidden güzel oldu çok emek var üzerinde -tabi benim için:tongueout:"
lütfen yardımcı olabilirseniz ben onu tam site boyutuna nasıl getirebilirim.
NOTPhotoshop ile site tasarımı yaptım ancakrda bir yerdde boyutlar büyüyordu ama resimlerde bi okadar genişliyordu Photoshop ile site tasarımı yaptım ancak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

workmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 17-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışma sayfanı açarken web kısmından aç.
800*600 uygundur bence.
Bu mesajdan alıntı yap
Freelens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Freelens

Grafiker / Yurtdışı

Alt 17-06-2010 #3
Yeni baslamis biri olarak, cok uc noktadan baslamissin sanirim.
Bu mesajdan alıntı yap
icten_cagri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 17-06-2010 #4
arkadaşım 1000*1000pixel yap, 100% yakınlaştır eğer cs4 kullanıyosan yukarda yakınlaştırma menüsünü görürsün, görüntüyü ekrana ortala, ekranda gördüğün kadar yerde çalış, bn öyle yapıyorum istersen bide bu yöndetim dene ve eğer 800*800 ise mutlaka pixel olmasına dikkat et...
Bu mesajdan alıntı yap
RH3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RH3

Öğrenci (Diğer) / Çanakkale

Alt 18-06-2010 #5
çalışma sayfanı açarken web kısmından aç.
800*600 uygundur bence.
Hocam bir dahaki çalışmada bunu yapacağım çok teşekkürler ancak bu çalışmayı çöpe atmak istemiyorum Photoshop ile site tasarımı yaptım ancak
Yeni baslamis biri olarak, cok uc noktadan baslamissin sanirim.
Kesinlikle başladık bir işe ama acemilik işte.Boyut sorununu halletsem aslında geriye birşey kalmıyor.

arkadaşım 1000*1000pixel yap, 100% yakınlaştır eğer cs4 kullanıyosan yukarda yakınlaştırma menüsünü görürsün, görüntüyü ekrana ortala, ekranda gördüğün kadar yerde çalış, bn öyle yapıyorum istersen bide bu yöndetim dene ve eğer 800*800 ise mutlaka pixel olmasına dikkat et...
Acemiliğime verin ancak snırsam tam sorunumu anlatamadım.Sorunum elimde bir tasarım var.Bunu save for webs yaptıktan sonra index.html'yi açtığmda tam ekran olmuyor tasarım Photoshop ile site tasarımı yaptım ancak
daha açık nasıl anlatırım bilemedim Photoshop ile site tasarımı yaptım ancak
lütfen yardımcı olabilecek biri vr mı?

cevap yazan arkadaşlarıma ve yazacak arkadaşlarıma teşekkürlr Photoshop ile site tasarımı yaptım ancak
Bu mesajdan alıntı yap
icten_cagri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 18-06-2010 #6
sen 800*800 yaptıysan zaten pencerede de o boyutta açılır tam ekran olması için ekranın boyutunda ölçü ayarlaman gerekir bence de galiba snn derdin bu değil nese anlayana kadar yazıcaz....Photoshop ile site tasarımı yaptım ancak
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 19-06-2010 #7
Image >> Canvas Size ı açın. New Size alanındaki Width ve Height deperlerini 1000 x 1000 px yapın çalışma alanı büyüyecektir. Sonra teker teker, eğer ki shapeler kullanmadıysanız tüm nesneleri baştan hazırlamalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap