photoshop ile web tasarım

Photoshop - photoshop ile web tasarım ...

Alt 31-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar photoshop ile web tasarım konusunda iyi dökümanlar arıyorum kitaplar inanılmaz pahalı bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

designed by ofa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designed by ofa(30)

Bilg. Teknikeri / Samsun

Alt 31-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaslar photoshop ile web tasarım konusunda iyi dökümanlar arıyorum kitaplar inanılmaz pahalı bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Meteduman forumda biraz gezinirsen sevinirim gerek benim eklediğim template yapımı gerekse diğer mod ve adminlerin eklediği birçok ders var. Aslında şöyle bir olayda var photoshop ile web tasarımı die bir ders yoktur yani kullanmasını öğrenip bildiklerinden bir sentez yaparak oluşturabilirsin ancak. Diğer bir konu ise pek tavsiye etmem çünki resim tabanlı bir site olucak ve bu nedenle çok yavaş bir site olacaktır. Forumda biraz araştırma yaparsan istediğine ulaşacaksın emein ol kolay gelsin iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
web tasarim