Photoshop ile yaptığım ilk çalışmalar

Serbest Çalışmalar - Photoshop ile yaptığım ilk çalışmalar ...

Ar0qis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ar0qis

Öğrenci (Grafik) / Balıkesir

Alt 13-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bunlar ilk çalışmalarım.Balıkesir matbaa bölümü baski öncesi okuyorum L3'üm daha.Yorum yaparsanız bende eksik yönlerimi anlar tamamlarım..Herkeze iyi forumlar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Paint isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Paint

Yrd. Grafiker / Aydın

Alt 13-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eksigin emek harcamamak hazırşeyleri pek kulanma derim iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

Ar0qis

Alt 13-01-2009 #3
Eksigin emek harcamamak hazırşeyleri pek kulanma derim iyi çalışmalar
Teşekkür ederim yorumunuz için..
Bu mesajdan alıntı yap
schwarzmadchen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

schwarzmadchen(29)

Grafiker / Bilecik

Alt 13-01-2009 #4
kusura bakmayın ama ortada tasarım denilen bişey göremedim.hazır zemin üzerine sadece yazı yazılmış ve efekt kullanılmış bunada çalışma diyemeyiz.forumu çok iyi takip edersen bi şeyler öğreniceğinden eminim.
Bu mesajdan alıntı yap

Ar0qis

Alt 13-01-2009 #5
kusura bakmayın ama ortada tasarım denilen bişey göremedim.hazır zemin üzerine sadece yazı yazılmış ve efekt kullanılmış bunada çalışma diyemeyiz.forumu çok iyi takip edersen bi şeyler öğreniceğinden eminim.
Çalışmalar tamamen bana aittir hazır zemin kullanmadım.İsterseniz psd dosyasını da upload edebirim...
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-01-2009 #6
Çalışmalar tamamen bana aittir hazır zemin kullanmadım.İsterseniz psd dosyasını da upload edebirim...
Çalışmalarınız size ait olduğunu söylemişsiniz. Peki o desenler o ağaç şekli siz mı çizdınız yoksa Brush indirip renk tonu verip mı kullandınız? ya da o bruslar kullanarak bir kompozisyon yaptınız, o zaman kompozisyon ilgi fikir size ait diyebiliriz....

Yani oratada bir tasarım yok. Tamam belki bu işte yenisiniz, vektorel çizimi çok seviyorsunuz... Bunun için forumuzda çok dersler var... Derslere uygulama yaptığınız zaman daha çok hem bilgi, hem tecrübe kazanabilirsiniz... Belki dah sonra zamanında kendi başına bile Photoshop programda çizim da yapabilirsiniz....

ama şimdi arkadaşların daha önce söylediği gibi, forumda yapılan tasarımlar inceleyin...

kolay gelsin

Başlık açmış olduğunuz konu forum kurallara aykrı.

Bold yazı yazılması forum kurallara göre aykrı

[COLOR="DarkOrange"]Forum Kuralları Mutlaka Okuyunuz[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap

Ar0qis

Alt 14-01-2009 #7
Dogru haklısınız bu konuda.Yeni yeni kendimi geliştiriyorum ve kendim çizicek kadar gelişmiş birisi değilim.

Forum kurallarına gelince ben 4 sitede yöneticilik yaptım.Vbulletin,seditio,smf...Heryerde forum kuralları aynı diye düşünüyordum kusuruma bakmayın.
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-01-2009 #8
Dogru haklısınız bu konuda.Yeni yeni kendimi geliştiriyorum ve kendim çizicek kadar gelişmiş birisi değilim.

Forum kurallarına gelince ben 4 sitede yöneticilik yaptım.Vbulletin,seditio,smf...Heryerde forum kuralları aynı diye düşünüyordum kusuruma bakmayın.
daha önce da söylediğim gibi photoshop dersle uygulama yaptığınız zaman daha çok kendi geliştirmiş olursunuz...

4 site yöneticilik yapmış olabilirsiniz... ama forum kuralları okumamamk demek değil....

saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

Ar0qis

Alt 14-01-2009 #9
Beni yanlış anlamayın ben sadece belirtmek istedim.Genellikle forum kuralları aynı olduğu için bakma gereği duymadım kusuruma bakmayın.

Benim bölümüm baskı öncesi.Freehand MX ,Photoshop ,Corel Draw dersleri alıyorum okulumda ancak nerdeyse hiçbirşey göstermiyorlar diyebilirim.Ben bunları hocaların öğrettiği dersler ile değil ,kendi çabalarımla yada internetten bazı şeyler görerek yaptım.Yine yanlış anlaşılmasın dediğiniz gibi bunlar tasarım değil sadece aklımdan esti bende yapmıştım.

Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-01-2009 #10
Beni yanlış anlamayın ben sadece belirtmek istedim.Genellikle forum kuralları aynı olduğu için bakma gereği duymadım kusuruma bakmayın.

Benim bölümüm baskı öncesi.Freehand MX ,Photoshop ,Corel Draw dersleri alıyorum okulumda ancak nerdeyse hiçbirşey göstermiyorlar diyebilirim.Ben bunları hocaların öğrettiği dersler ile değil ,kendi çabalarımla yada internetten bazı şeyler görerek yaptım.Yine yanlış anlaşılmasın dediğiniz gibi bunlar tasarım değil sadece aklımdan esti bende yapmıştım.

Saygılar...
yok ben sizi doğru anladımPhotoshop ile yaptığım ilk çalışmalar evet okulda, kursta pgoram ilgili tasarım hakkında. tasarım yapmayi öğretmiyorlar... bunlar okul programda değiller. çünkü tasarım bu bir hayal... kedar hayal gücünüz küvetli o kadar iyi iş çıkartabilirsiniz... çünkü bana göre tüm programlar (sadece grafik programlar değil) zeka oyunudur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calismalar, ile, ilk, photoshop, yaptigim