Photoshop ile yüzdeki sivilce ve noktaları silmenin 3 farklı yolu (Videolu)

Photoshop Dersleri - Photoshop ile yüzdeki sivilce ve noktaları silmenin 3 farklı yolu (Videolu) Sponsorlu Bağlantılar Bu tarz dersin çok olduğunu biliyorum. Fakat çoğu derste sürekli aynı araçlar kullanılmış ya da üçünden biri kullanılmış. Ben daha kapsamlı olması için üçünün birden nasıl kullanıldığını göstermek ...

rapbusenur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rapbusenur

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 09-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu tarz dersin çok olduğunu biliyorum. Fakat çoğu derste sürekli aynı araçlar kullanılmış ya da üçünden biri kullanılmış. Ben daha kapsamlı olması için üçünün birden nasıl kullanıldığını göstermek istedim. Kolay gelsin.

Kullanılan araçlar:
Spot Healing Brush Tool
Patch Tool
Clone Stamp Tool

Video:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Lucifer7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lucifer7

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 03-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Teşekkürler yararlı bir video. Photoshop ile yüzdeki sivilce ve noktaları silmenin 3 farklı yolu (Videolu)
Bu mesajdan alıntı yap
Natgho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Natgho

Webmaster / Yalova

Alt 23-09-2012 #3
Teşekkürler, ben birtek clone stamp tool kullanıyordum bunlarıda bilmem iyi oldu Photoshop ile yüzdeki sivilce ve noktaları silmenin 3 farklı yolu (Videolu)
Bu mesajdan alıntı yap