Photoshop işi Arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - Photoshop işi Arıyorum Sponsorlu Bağlantılar 8 senedir photoshop kullanıyorum.Photoshopla yapabileceğim bir iş arıyorum. Dekupe,fonlama,retouch,restorasyon,moda ve ürün fotoğraflarının işlenmesi gibi işleri temiz ve uygun bir şekilde yapıyorum.Yer Kartal ister msn den ister sizin yerinizde. ...

Photoshop işi Arıyorum
santacruz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

santacruz

Webmaster / İstanbul

Alt 25-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

8 senedir photoshop kullanıyorum.Photoshopla yapabileceğim bir iş arıyorum.

Dekupe,fonlama,retouch,restorasyon,moda ve ürün fotoğraflarının işlenmesi gibi işleri temiz ve uygun bir şekilde yapıyorum.Yer Kartal ister msn den ister sizin yerinizde.

8-9 senedir sütdyo fotoğrafçılığından olan bi photoshop bilgim var.Fotoğraf ajansında veya bir tasarım şirketinde işe başlamak istiyorum.

8-9 senelik stüdyo fotoğrafçığı bilgim var.Ürün,insan dekupesi,fotoğrafları düzeltme ve daha kaliteli bir hale getirme,fotoğraf tasarımları veya stüdyo,moda,ürün çekimlerinde photoshop bilgimi kullanabilirim.Bu işte iyiyim.Daha önce çalıştığım yerler:Kadraj,Kadıköy Saray Fotoğrafçılık,Gebze Akay Dijital,Bostancı Hayat Color...

9 senedir photoshop kullanıyorum.Web tasarım kursuna gittim.En iyi bildiğim program photoshop diğer programlardan ; Flash,İllustrator başlangıç seviyelerindedir.Yaptığım işlerdende örnek olarak koydum.Yardımcı olmanız dileğiyle...

özel mesaj atamıyorum.ilgilenirseniz sevinirim.cep no :********* email : *********

10 senedir photoshop kullanıyorum.tasarım,retouch,yenileme,stüdyo,dekup e ve benzeri işlerde seri ve kaliteli bir iş çıkarırım.Yetiştirilmek üzere veya çalışabileceğim bir iş arıyorum.diğer programlardan ;
Grafik tasarım - " iş arıyorum " illustratör --- Başlangıç
flash --- Başlangıç

olmak üzere bir bilgiye sahibim.İstanbulda oturuyorum.Tel:*********

Grafikerlik hizmetleri verilir.

Freelance olarak . . . . . .
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Photoshop işi ArıyorumPhotoshop işi ArıyorumPhotoshop işi ArıyorumPhotoshop işi Arıyorum

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

JPMEDYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JPMEDYA

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-11-2009 #3
özel mesajla iletişim bilgilerinizi gönderirmisiniz acaba .
bestwolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bestwolf

Baskıcı / Kocaeli

Alt 22-10-2010 #4
gaye reklam tabela da dijital baskı ve tasarım bölümünde çalışacak eleman aranıyor.
yerimiz gebze dilovasındadır ilgilenenler cv lerini yolayabilir veya direk iletişime geçebilir. *********
teksabilgisayar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teksabilgisayar

Webmaster / İstanbul

Alt 03-02-2011 #5
Merhaba

Yerimiz Kadıköyde. e- ticaret sitemizin ilanlarını hazırlamak için photoshop bilen elemana ihtiyacımız var.İlgilenirseniz ********* yada ********* den Tuba hanımla görüşebilirsiniz
mrged isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrged

Webmaster / İstanbul

Alt 14-02-2011 #6
Merhabalar resimli cv nizi ve portfolyonuzu ********* adresine gönderirmisiniz. Ücret beklentinizi de belirtirseniz memnun oluruz.
Çalışmalarınız da Başarılar.
ilkersoyturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkersoyturk

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 07-03-2011 #7
İlanınızı grafikerler.net’de gördüm.
İşyerimiz İkitelli Masko’da. Reklam fotoğrafçılığı ve grafik tasarım hizmeti veriyoruz.
Grafiker arıyorum. İlgileniyorsanız bu maile bir cv yollamanızı ve benimle irtibata geçmenizi rica ederim.

İyi günler…

İlker SOYTÜRK
Tel : *********
GSM : *********