Photoshop Kaydetme Sorunu (Renk Ayarı)

Photoshop - Photoshop Kaydetme Sorunu (Renk Ayarı) Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Photoshop'ta tasarladığım web sayfası gri ağırlıklı. JPG veya PNG olarak kaydettiğim zaman photoshop'ta gördüğüm resimden daha karanlık olarak kaydediyor resmi. Sanırım photoshop bana çalışma alanımdaki resmi daha ...

illegalsanat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

illegalsanat

Webmaster / İstanbul

Dosya23

Alt 11-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
Photoshop'ta tasarladığım web sayfası gri ağırlıklı. JPG veya PNG olarak kaydettiğim zaman photoshop'ta gördüğüm resimden daha karanlık olarak kaydediyor resmi. Sanırım photoshop bana çalışma alanımdaki resmi daha parlak gösteriyor fakat kaydedince orijinal renklerinde kaydediyor resmi, araştırdım fakat bulamadım herhangi bir çözüm.

Daha önce böyle bir problemle karşılaşıp çözmüş olan biri yardımcı olabilir mi bu konuda?
Teşekkürler Photoshop Kaydetme Sorunu (Renk Ayarı)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 11-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba,
Photoshop'ta tasarladığım web sayfası gri ağırlıklı. JPG veya PNG olarak kaydettiğim zaman photoshop'ta gördüğüm resimden daha karanlık olarak kaydediyor resmi. Sanırım photoshop bana çalışma alanımdaki resmi daha parlak gösteriyor fakat kaydedince orijinal renklerinde kaydediyor resmi, araştırdım fakat bulamadım herhangi bir çözüm.

Daha önce böyle bir problemle karşılaşıp çözmüş olan biri yardımcı olabilir mi bu konuda?
Teşekkürler Photoshop Kaydetme Sorunu (Renk Ayarı)
Sayfanız CMYK kalmıştır. Dijital platformlar için RGB kaydetmeniz yeterli.
Bu mesajdan alıntı yap
illegalsanat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

illegalsanat

Webmaster / İstanbul

Alt 12-01-2013 #3
Sayfanız CMYK kalmıştır. Dijital platformlar için RGB kaydetmeniz yeterli.
Hayır hocam RGB çalıştığım sayfa, baskıya gidecek işler için cmyk kullanırım sadece. başka bir ayarı var sanırım, kesin bir bilgiye hala ulaşamadım bu konuda.
Bu mesajdan alıntı yap