photoshop konusunda uzaman arkadaşlar bakarmısınız????

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - photoshop konusunda uzaman arkadaşlar bakarmısınız???? ...

sevenleraglarmi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevenleraglarmi

Bilg. Teknikeri / Niğde

ünlem

Alt 15-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

psd çerçevelere resim nasıl eklediğinizi anlatacak bi arkadaş varmı bana elimde 100 lerce çerçeve var ama resim ekleyemiyorum 2 yıl öncesine kadar çok güzel işler yapıyodum çerçevelerle ama şimdi hatırlayamıyorum istediğim çerçevenin üzerine resmi getiricem çerçeveyide kaplycam resimle daha sonra delete dediğimde sadece alttaki resim kalıcak çerçevenin dışına taşan resimler silinicek bunu istiyorum yardımcı olacak arkadaş varmı banaaaa......photoshop konusunda uzaman arkadaşlar bakarmısınız????((((
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

deniz bahtiyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

sadece bir fikir

Alt 15-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çerçeveyi ve resmi photoshopta açıp layer haline getir daha sonra resmi sürükleyip çerçevenin olduğu pencerenin içine bırak üstüste getirdikten sonra crop aracıyla fazla kalan yerleri dışında tutarak seç ve entera bas ya da ikisini bir pencereye getirdikten sonra ctrl+t deyip kenarlarından içe doğru götürerek resmi küçültebilirsin. tam olarak bunu mu yapmak istiyorsun bilmiyorum ama umarım bir fikir verebilmişimdir
Bu mesajdan alıntı yap