photoshop kullanan iyi derecede panoromik albüm ve fotoğraf montajı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - photoshop kullanan iyi derecede panoromik albüm ve fotoğraf montajı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar photoshop kullanan iyi derecede panoromik albüm ve fotoğraf montajı yapabilen Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: photoshop kullanan iyi derecede panoromik albüm ve fotoğraf montajı yapabilen ...

photoshop kullanan iyi derecede panoromik albüm ve fotoğraf montajı - Türkiye Geneli
salem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salem

Fotoğrafçı / Mersin

Alt 12-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshop kullanan iyi derecede panoromik albüm ve fotoğraf montajı yapabilen

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: photoshop kullanan iyi derecede panoromik albüm ve fotoğraf montajı yapabilen hızlı yaratıcı arkadaşlarla çalışmak isterim

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: photoshop kullanan iyi derecede panoromik albüm ve fotoğraf montajı yapabilen hızlı yaratıcı arkadaşlarla çalışmak isterim

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları photoshop kullanan iyi derecede panoromik albüm ve fotoğraf montajı  - Türkiye Geneli - photoshop kullanan iyi derecede panoromik albüm ve fotoğraf montajı  - Türkiye Geneli ya da photoshop kullanan iyi derecede panoromik albüm ve fotoğraf montajı  - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | photoshop kullanan iyi derecede panoromik albüm ve fotoğraf montajı  - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
photoshop kullanan iyi derecede panoromik albüm ve fotoğraf montajı  - Türkiye Geneli | photoshop kullanan iyi derecede panoromik albüm ve fotoğraf montajı  - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

nich isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nich

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2011 #3
Mail gönderdim
prometheus2000 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prometheus2000

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2011 #4
www.olymposdesign.com panoramik album ve 3 boyutlu tur gorselleri hazırlıyor.isterseniz bi gozatın.
nes139 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nes139

Grafiker / Antalya

Alt 23-07-2011 #5
mail gönderdim fakat mailiniz çalışmıyor.

neslihan.dmn @ gmail.com
selcuk bilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuk bilek

Grafiker / Tekirdağ

Alt 09-08-2011 #6
Merhaba
Cafe Menü Tasarımı İçin Size Yardımcı Olabiliriz Saygılarımızla.
Msn: *********
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2011 #7
aysenirem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysenirem

Grafiker / İzmir

Alt 11-08-2011 #8
selcuk bilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuk bilek

Grafiker / Tekirdağ

Alt 11-08-2011 #9
Profesyonel freelance grafik tasarım

Program/Seviye:
Corel Draw : iyi
Adobe Photoshop: Uzman
Adobe Illustrator: başlangıç
Macromedia Freehand: İyi
in design : iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Portofolyom talep edildiğinde sunulacaktır

İşle ilgili açıklama: 1984 istanbul doğumluyum.
2001-2005 yılı arasında fotoğrafçılık ile ilgilendim. mikrosis eğitim merkezinde 3 aylık grafik tasarım eğitimi aldım..ister Freelance olarak destek verebilirim. ister daimi olarak yanınızda çalışabilirim. Tüm grafik,reklam,kampanya işleriniz profesyonel bir şekilde yapılır.

Aşağıdaki mail adresim ve telefonumdan bana ulaşabilirsiniz.

E-posta: *********

Telefon: *********
alptekinenes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alptekinenes

Grafiker / Ankara

Alt 06-10-2011 #10
İyi Günler Adobe Sertifikalı Tasarımcıyım.
2011 Adobe - Photoshop,illustrator,Flash Action Script 3,Dreamweaver, İndesign ve Fotoğraf Bilgim Var.
Orta Düzey de Web Tasarım ile de uğraşmaktayım.

Referans Olarak:
- http://www.sclstore.com
- http://www.turkdanismanlar.com
- http://www.kirackumpir.com

Proje Bazlı Çalışmalarda Yer Alamak İsterim. Full Time Çalışma Saatlari İçin Uygun Olmayıp. Bilgilerimi Sizlere Sunuyorum.
CV ile ilgili bağlı linklere http://www.alptekinenes.com adresimden ulaşabilirsiniz.
İyi Günler
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları