Photoshop kullanarak bu çalışmaya benzer bir çalışmayı nasıl yapabilirim

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop kullanarak bu çalışmaya benzer bir çalışmayı nasıl yapabilirim ...

ekremyorulmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ekremyorulmaz

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 16-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba, Adobe Creative Suite 4 Premium CS4 kullanıyorum aşağıda örneğini verdiğim resmi nasıl yapabilirim bu işin piri arkadaşlar aşama aşama nasıl yapabileceğimizi ben ve öğrenmek isteyen arkadaşlara anlatabilirmi, şimdiden çok teşekkurederim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 16-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bildiğim kadarıyla bunları bir filter ile yapılamaz. yani direkt olarak yapılamaz. sanırım bunu yapan arkadaş ya bir yerden bu resimleri buldu yada tek tek çizdi.
Bu mesajdan alıntı yap

ekremyorulmaz

Alt 16-11-2009 #3
yani her bir parçayı ayrı ayrı çizip uzerine mi ekledi ok bu da olur peki nasıl adamın içinden "çok abiyane bir anlatım olucak ama :-) " nasıl geçirmiş adama yedirmiş resmen ornekleyerek gosterebilirmisiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 16-11-2009 #4
orası en basit kısmı. gölgelerle bu etkiyi yaratabilirsin. gerçekten çok yapmayı isterdim ama şuan işyerindeyim ve maalesef uğraşacak vaktim yok. photoshopda bu etkileri çok rahat yapılabilceğini düşünüyorum. çizmesi en uzun zaman alacak olan kısmı bence
Bu mesajdan alıntı yap

ekremyorulmaz

Alt 16-11-2009 #5
çok teşekkurler sağolasın bişiler çiziyorum şimdi bitince atarım buraya ama gulmek yok çok amatorum daha mspaintden photoshopa geçeli 6 gun oldu :-) mspaint mi diceksin ama hakikaten oyle çok zorladı beni geçeyim kurtulayım dedim bakalım oğrenebilecekmiyim azimle z... dağı deler misali bakalım ne olcak... heheheh
Bu mesajdan alıntı yap

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 16-11-2009 #6
hehehePhotoshop kullanarak bu çalışmaya benzer bir çalışmayı nasıl yapabilirim hadi bakalım hayırlı olsun. ama 6 günlük bir geçişle bu resimdeki gibi bir çalışma yapamazsın söyliyeyim de olmadı diye üzülmePhotoshop kullanarak bu çalışmaya benzer bir çalışmayı nasıl yapabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetBaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetBaran(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-11-2009 #7
Resim görüntülenemiyor ne yazık ki Photoshop kullanarak bu çalışmaya benzer bir çalışmayı nasıl yapabilirim
Bu mesajdan alıntı yap

ekremyorulmaz

Alt 16-11-2009 #8
:-D bakalım bişiler yaptım ama resim cepten çekim adam gibi bir fotograf makinesi ile çekim yapmam gerek ama yinede paylaşıcam :-D hehehe
Bu mesajdan alıntı yap

ekremyorulmaz

Alt 16-11-2009 #9
hehehePhotoshop kullanarak bu çalışmaya benzer bir çalışmayı nasıl yapabilirim hadi bakalım hayırlı olsun. ama 6 günlük bir geçişle bu resimdeki gibi bir çalışma yapamazsın söyliyeyim de olmadı diye üzülmePhotoshop kullanarak bu çalışmaya benzer bir çalışmayı nasıl yapabilirim
valla yanyana koyunca çok haklı oldugun ortaya çıktı arkadaşım :worried::rofl: ama yinede cesaretli olmak gerek o kadar kastım bir turlu vatandaşın yaptığı gibi olmadı puhahahahaha bu arada resimdeki benim resmim heheheh çok iğrenç oldu ya gerçi 6 gunde bilmiyorum takdir senin...

Bu mesajdan alıntı yap
leylaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leylaz

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 20-11-2009 #10
Boş bir katman oluşturun. Kalem aracı ile vermek istediğiniz efektin çizimlerini çizin. Çizimlere stil uygulayın. Bir iki denemeyle daha iyi çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları