Photoshop la 3d logo nasıl yaparım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop la 3d logo nasıl yaparım ...

DaywaLker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DaywaLker

Sanat Yn. / Burdur

Alt 05-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sizler için zor bir soru var Photoshop la 3d logo nasıl yaparım.Bunu yapan St.One gerçekten ps de uzmanlaşmış birisi bunun için yaptığı anlatımı okudum,denedim fakat olmadı.Sizlere sormak istedim nasıl yapılacağını.Aşağıdaki 3d resmi anlaşılır bir şekilde anlatandan Allah razı olsun hayır duasından başka verebilecek bişeyim yok.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

3d

Alt 05-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Nedim den bahsediyorsunuz. kendisi de bizim üyemiz. görür bu sorunuzu ve anlamadığınız yeri ona sorarsanız daha detaylı bir şekilde anlatır. Yoksa sizin için uzun bir resimli anlatım yapmak zorundayız...
Bu mesajdan alıntı yap
DaywaLker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DaywaLker

Sanat Yn. / Burdur

Alt 05-10-2007 #3
uvb de kendisi anlatmış olayı zaten fakat onun pro anlatımını anlayacak kadar kapasitede değilim daha Photoshop la 3d logo nasıl yaparım.(Yanlış anlaşılmasın kendisine laf çarpıtmak gibi lüzümsuzluk yapmıyorum,ps hakkındaki bilgi düzeyimi anlatıyorum.)Bunun için sizden istedim.
Bu mesajdan alıntı yap
St.ONe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

St.ONe

Uşşaki

Webmaster / İstanbul

Alt 05-10-2007 #4
Merhaba ben Nedim ( St.ONe - SnaX - MaSSaCRe ) kendi sitemde uvbde anlattıgım gibi takıldıgın yerlerı sordugunuz zaman herzaman cevapladım aynı dersi burayada ekliyorum Photoshop la 3d logo nasıl yaparım
ders linkiniz ve sormak istediginiz soruları konu altına sorun soru sormaktan çekinmeyin bilmek ayıp değil Photoshop la 3d logo nasıl yaparım

Photoshop 3D ders
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
logo, nasil, photoshop, yaparim